Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem lesz alkalmam szex után...

Nem lesz alkalmam szex után lezuhanyozni. Az baj, ha bennem marad?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első alkalom, és sátorban fogjuk csinálni, így nem lesz lehetőség zuhanyzásra utána. Fog.tablettával védekezünk, óvszerrel nem, a barátom belém fog élvezni, és gondolom ki fog folyni belőlem a nagyja, ezért viszek zsepit, de valamennyi így is marad bennem. Az baj?

18/L


2011. jún. 28. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
nem baj, menj el pisilni, és törlőkendővel mosd meg
2011. jún. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

háát, nem nagy baj,de jó lenne ha pl nem látja senki és megmosnád magad egy kis vízzel, de ah az előttem lévő is írta a törlő kendő kell! és menj el pisilni, az is fontos!

megtörténik a dolog, megtörlöd magad a szepivel, aztán megmosod egy kis vízzel daolent, aztán törlő kendő és kész, feküdhetsz vissza a barátod mellé :) mondjuk figyelj oda, h azért ha sátor, ne folyon ki a zsepiból sperma amivel törlöd magad, nem az letudjátok törölni, csak azért zavaró, h abban fekszel :S xD

2011. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mióta szeded a tablettát?
2011. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kb 1 hónapja. de csak a 2. levél elkezdése után fogunk lefeküdni
2011. jún. 28. 23:46
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2011. jún. 28. 23:47
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez így elég gáz szerintem hogy mindent előre elterveztek, szerintem úgy kevésbé élvezetes.

Amúgy nem baj ha benned marad az ONDÓ.

2011. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerinted. A mi első alkalmunk, úgy csináljuk, ahogy akarjuk, és mi így akarjuk.:)
2011. jún. 29. 12:08
 8/10 anonim ***** válasza:
A baj az lesz ha összedől a sátor.
2011. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
:))
2011. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nemhinném h összefog,én is sátorban vesztettem el és nem eltt baja a sátornak, épp h még izgis is, h valaki meg ne hallja vagy vmi... ha ők így akarják,senkinek semmi joga beleszólni és kritizlni őket, az ő dolguk...
2011. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!