Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülhetek úgy, ahogy szeretnék...

Szülhetek úgy, ahogy szeretnék? Milyen következményekkel járhat, ha mindenről én döntök, és nem fogadom el, amit az orvos szükségesnek lát?

Figyelt kérdés
Szeretnék háborítatlan szülést. Arra gondoltam, hogy itthon vajúdok, és valahogy a végefelé, a 2 percesekkel megyek be szülni. Nem szeretnék semmilyen beavatkozást elfogadni. Csak azért megyek be, hogy szülés után megnézzék a babát, hogy rendben van-e. Úgy szeretném, hogy bemegyek, és békén hagynak teljesen. Kötelezhetnek bármire? Esetleg ha nem fogadok el valamilyen életmentő beavatkozást, pl. császármetszést (arra képtelen lennék), és miattam baja lesz a babának, akkor mit tesznek?
2022. júl. 3. 21:55
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
63%
Jézusom… azért van baj a toronyba…. Ez tuti ugyanaz… mások meg milliókat költenek lombikra, meg minden egyébre, hogy összejöjjön a baba… ez nagyon gáz… azért nem tudom hogy tud valaki így tükörbe nézni, hogy max mindketten bele halunk, mert félek a gonosz doktorbácsiktól… juj meg a szuriktól… szánalmas
2022. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Na, kíváncsi vagyok, mi lett ennek a sztorinak a vége....
2023. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
Szerencsére a vége jó lett. Szörnyű volt a vajúdás, de teljesen más állapotba kerültem. Nagyon fájt, és hosszú ideig tartott, nem is gondoltam a háborítatlan szülésre, csak arra, hogy legyen vége. Szülésnél minden jól ment, nem kellett semmi beavatkozás, a babám is nagyon jól van, 7 hónapos. Ha tudtam volna, mi vár rám, akkor nem így gondoltam volna az egészre.
2023. febr. 27. 22:31
 44/44 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, kérdező! Gratulálok!
2023. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!