Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, aki 20 évesen,...

Van itt olyan, aki 20 évesen, vagy az alatt szült? Pár kérdés lent

Figyelt kérdés
Hogy éltek? mennyire tett keresztbe a karrierednek? tanultál e még utána? Mennyi idő után mentél el dolgozni? Tervezett volt, vagy becsúszott? Megbántad? előre is köszönöm a válaszokat:)
2010. szept. 20. 12:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Én 19éves voltam mikor született a fiam!!:)Érettségi és a szakmunkás vizsgámat letettem!Magyon jól élünk....meg van mindenünk!!A karrieremet csak egy kicsit befolyásolja.Még nem dolgozom mert még csak 9hónapos a bébi de tavasszal már elkezdek nézelődni!!És jövőre kezdem a sulimat is a Semmelweis orvostudományi egyetemen mint szülésznő(államilag nem finanszírozott lesz úgyhogy kell a meló!)A kicsike csak úgy becsúszott és nem bántam meg!IMÁDOM és IMÁDOK ANYÁNAK LENNI!
2010. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Gratulálok:) A párod jól keres, vagy már a baba előtt is jó módú családban éltél, és azért vagytok jól? Egy olyan válasza is érdekelne, aki nem túl jó, vagy átlagos körülmények között élt a teherbeesés előtt. Az elsőhöz még lenne egy kérdésem : mennyire szültél könnyen? Azt mondják, hogy fiatalon könnyebb szülni, és gyorsabban regenerálódik a szervezet:)
2010. szept. 20. 12:33
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
1.vagyok!!Nem mondanám magamat jó módúnak mert akkor nem is akarnék dolgozni!!:D A férjem jól keres,és így elég jól megélünk!Mivel ő már "idősebb" nálam!(nem sokkal!)Így már volt autónk és az én szüleim meg az ő szülei közösen vettek nekünk egy kis lakást(2,5szoba) nász ajándékba!!A szülés egy rémálom volt!!1 héttel túlhordtam aztán indítottak!24órát vajúdtam és nem tágultam!!Végül császár lett!Az a sok fájdalom!!(nem kívánom senkinek!)De a picúr kárpótolt mindenért!!
2010. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Szia!20 évesen szültem!albérletben élünk!egyáltalán nem bántam meg a fiamat!Imádom!mi is jól kijövünk a pénzből, nem azt mondom, hogy úszunk a pénzen mert akkor már házunk lenne:) Mindene megvan a kicsinek és nekünk is!A suli?szakmám van jövőre lesz érettségim is!a baba nem akadály sztem!bár én halasztottam egy évet mert nincs aki vigyázzon rá mert anyum is suliba jár ugyan oda..a másik mamának meg nem szeretném odaadni egy héten kétszer..vagyis még egyszer sem:D Jah és azt lehagytam hogy becsúszott!
2010. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Én 19 leszek jövő hónapban és 5 hetes a pici fiam. Én még tanulok a pici mellett, ami picit nehéz, de megoldható. Szerencsére mindenünk meg van pedig csak párom keres, meg nekem az a havi 40.000Ft gyes,meg családi pótlék. A szülés....hát nekem nem volt egyszerű:D 15 órát vajúdtam és túl is hordtam 6 nappal...de ez változó.Akár hogy is nem bántam meg és nem is fogom:)Csatlakozom az előttem szólóhoz: Anyának lenni a legeslegjobb dolog az életben:)
2010. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
12:48-as vagyok.Azt én is lehagytam, hogy becsúszott:)
2010. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Szia.én 19 évesen szültem a kislányomat.tervezett baba,és nekem egyáltalán nem tett keresztbe.Amúgy is esti tagozatú gimnáziumba járok,és megdumáltam az igazgatóval,hogy 6 hétig nem megyek(ugye a gyermekágyas időszak)és utána ugyanúgy folytattam,és májusba fogok érettségizni.ha a párom dolgozik akkor anyu vigyázz rá,de amúgy eddig a párom jött haza 1 órára(mert a suli heti 2x van,3-8ig)

Most vagyok 20,a lányom 1 éves,és boldogok vagyunk :)

2010. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Én 18 évesen szültem az első gyermekem, becsúszott és egyáltalán nem bántam meg!!!!A szülésre nekem is azt mondták,hogy még fiatal vagy könnyebb, hát nálam ez másként volt! 12 év elteltével született meg a második fiam és ez a szülésem sokkal könnyebb és gyorsabb volt.Míg az első szülésem 8 órán át tartott a második csak 3 óra volt mindennel együtt. Amikor elöször szültem nem álltunk valami jól anyagilag mivel mindketten tanultunk, a szüleim segítettek. Szerencsére most már jobb a helyzetünk! Annyi rosszat tudnék mondani,hogy túl fíatalon kötöttük le magunkat ,nem éltünk eleget és így első gyermekem apjával külön mentünk! A gyermekem ettől nem bántam meg ímádom mindkettőt ,csak neki rossz ,hogy nem az édesapja neveli.
2010. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Gerbilgirl válasza:
79%

Én most fogok majd szülni 19 évesen( 36 hetes vagyok ) ( babu becsúszott )

Nem bántam meg, hogy most jön :) az első pillanattól kezdve odavagyok ezért a kicsiért ( természetesen párom is ) :)

Még most is tanulok, de ez az utolsó évem, és igazából 1 hobbimról kellett lemondanom ( törpehörcsög tenyésztés).

Amúgy ideköltöztem páromékhoz, és itt élek velük :)

2010. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Szia Én most szültem Márciusba 20 évesen . 1honap után vissza mentem a suliba és letetem a záró vizsgáimat :) Én annyi hátrányát éltem meg hogy a suli miatt nem szoptattam , Élni meg jól élük igaz anyák segítenek nem volt tervezet baba
2010. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!