Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem szeret sok nő...

Miért nem szeret sok nő császárral szülni?

Figyelt kérdés
Nem szültem még. Nő vagyok.

2022. jún. 18. 15:13
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
35%
30. Igen ez nehéz. Én alapvetően nagyon bízok az orvosokban, de a szülés, szoptatás, hozzátáplálás kategória amiben nem. Én visszautasítottam a 41. Héten az indítást. Piszok nehéz volt, mert nyomasztottak, hogy meghal bennem a gyerekem meg ilyenek. Igaz, hogy 42. Héten így is be kellett indítani, de szerintem nagyon sokat számított az az 1 hét még neki. A 40. héten meg 2300 grammra becsülték a súlyát és ijesztgettek, hogy azonnal császár. Mondtam, oké szeretném ha másik orvos is megvizsgálna. Ő már 3000et mért. Ezeket azért mondom, mert látod ők sem tévedhetetlenek, főleg ebben a témakörben. Ha azt mondják életveszély nincs kérdés, de ha csak azért csinálják, mert így szoktuk akkor ne menj bele. Én nem bíztatlak, hogy lázadj az orvosi beavatkozás ellen, csak kérj másodvéleményt!
2022. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
#30-as, és végül mennyivel született?
2022. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Hu lehet, nem tőlem kérdezed, akkor bocsi, mert 31 vagyok, de végül 3020 grammal 50 cm-el szóval nem óriásbébi, de teljesen normális.
2022. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
De, tőled kérdeztem, csak elírtam :) Ügyes vagy, hogy kértél másodvéleményt! Tényleg nehéz ez, hogy melyik dokinak mit higgyen el az ember.
2022. jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
75%

Én inkább császárral szülnék, de amúgy mindenkinek magánügy.

Nem vagyunk egyformák: én a műtéttől és a felépüléstől kevésbé félek, mint a vajúdástól és a hüvelyi szüléstől. Más meg fordítva működik, de nincs ezzel semmi gond.

2022. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
78%
Én a katéter miatt rettegtem a császártól. Sürgősségi császármetszéssel szültem... hát nem volt alaptalan a félelmem. Napokig sírva pisiltem.
2022. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Schenker válasza:
7%
Sokan azért szülnek természetesen, hogy lehessen mártírkodni utána, vagy elég balfasozk ahhoz, hogy el tudják intézni a császárt.
2022. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
94%
37. Gondolom sokat szültél. Vedd ki a kezed a fagyis bödönből és költözz el anyádtól, akkor nem lesz időd a gyerekvállalás rovatba trollkodni. 🤷‍♀️
2022. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
0%

Meg nem szultem, de sokat gondolkodom rajta, es a csaszar tema pont nagyon erdekel.


En szemely szerint nem felek se csaszartol, se a huvelyi szulestol, en azert szeretnek csaszarral szulni mert iszonyu vegbel es aranyer problemaim vannak evek ota, es rettentoen felek attol hogy a huvelyi szules kozben ez hosszutavon vagy akar maradandoan rosszabbodik.


Ha nem lenne ez a problemam es aggodalmam, nagyon szivesen szulnek termeszetes modon.

2022. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

"mert iszonyu vegbel es aranyer problemaim vannak evek ota"


Akkor úgy eleve a terhességtől kellene tartanod (és elkerülnöd), mert nem a hüvelyi szülés a legnagyobb rizikófaktor ezekre nézve. Az esetek többségében már a terhesség alatt előjönnek ezek az altáji problémák (akiknél előjön), mert a magzati súly, a szervek átrendeződése, a gátra nehezedő nyomás, a rosszabb vérkeringés...együttesen okozza.

Ha nem hiszed, pötyögd be: terhesség és aranyér

2022. szept. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!