Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy szulhetnék császárral?

Hogy szulhetnék császárral?

Figyelt kérdés

Sok rosszat olvastam a szulésrol hogy szulesssel ekveszti a no a noiesseget meg olyst is hogy szules utan ugyanolyan tág maradtt es a férje elhagyta.


Mi lenne a jo megoldás mit mondjak az orvosnak mit csináljon?


2022. máj. 12. 16:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem az általad felsoroltak még kisebb gondok a hüvelyi szülésnél.

De amúgy magánkórház. Ott megválaszthatod, hogy szeretnél.

Esetleg B-terv, ha van valami orvosi indok a császárra.

2022. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
hát ezt így ne, mert a nagy nevetéstől menten lefordul a székről. 😂😂
2022. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

nem lehet csaszar csak ugy?

Aki ugy szult mindenkinek volt komolikacio és azért lett császár ?

2022. máj. 12. 16:50
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Hát akkor talán először olvass utána a dolgoknak, ne a Mari néni elmondása alapján dönts. A császár nem a könnyebb út. Amúgy így bemondásra állami kórházban nem fognak megcsászározni, magánban választhatsz csak.
2022. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
42%
régen még le lehetett fizetni a dokit hálapénzzel, mások úgy szültek császárral, indok nélkül. most már szerencsére a törvény ezt bünteti ☺️
2022. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
Mivel a császár egy komoly feltáró hasi műtét, ezért nem fogják csak úgy elvégezni, ha adott a lehetőség egy teljesen komplikációktól mentes szülésre, mert sokkal kevesebb a kockázata, mint a császárnak. Ha kívánságaid vannak, akkor magánúton lehet, de államin nem fogják csak úgy elvégezni, semmi indok nélkül.
2022. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi sületlenséget hol hallottál? Császár után ugyanúgy tág lehetsz mint sima szülés után, csak mondom, hogy ne érjen meglepetésként, ha úgy alakul. Én kipréseltem magamból egy 3,6 kg-os babát, mégsem lettem tágabb, sőt. (Intim torna végig a terhesség alatt, és utána. Csodákra képes.) A nőiességét hogy veszti el egy nő a szüléssel, ezt valaki el tudná nekem magyarázni? 😂 Előre is köszi.
2022. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Nekem programozott császárom volt magánban( de orvosilag indokolt volt, csak nem volt az igazi a kórház ahova tartoztam) amúgy magánkórház simán császárt csinál. Megjegyzem ugyanúgy pocakom maradt( elengedte magát a hasizmom), mindenem fáj, aranyerem van és lesüllyedt a medencém, ja és fél év után mondhatom hogy nem fáj maga a műtét. Ennyit arról hogy császárral jobb. Egyén függő, mindenkinek más jön be.
2022. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
aranyér nem a szüléstől lesz, hanem a medencefenékre nehezedő nyomástól (magzat, méhlepény, magzatvíz és tsai) + az esetleges székrekedéses periódusoktól…
2022. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%
Ne haragudj, de nagyon nevetséges indokokat találtál erre. Inkább egy nagy hasi műtét, összenövések fenyegetésével, mint egy sima szülés, ahol amúgy az egész egy izom és visszaáll egyébként is a rend. Üdv, e gyereket szültem termeszetes úton és nőietlenebb se lettem 🤣
2022. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!