Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy szulhetnék császárral?

Hogy szulhetnék császárral?

Figyelt kérdés

Sok rosszat olvastam a szulésrol hogy szulesssel ekveszti a no a noiesseget meg olyst is hogy szules utan ugyanolyan tág maradtt es a férje elhagyta.


Mi lenne a jo megoldás mit mondjak az orvosnak mit csináljon?


2022. máj. 12. 16:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
3 gyereket szültem* akart lenni. (10 válaszoló voltam)
2022. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Jo hát ezeket olvastam még nem szultem

de ezrket se tudtam a császárrol amiket irtok

2022. máj. 12. 17:38
 13/27 A kérdező kommentje:

Itt a kereso is ilyeneket dobot ki amiket irtam

akkor ezeket miert irjak h ijesztgessenek másokat

2022. máj. 12. 17:43
 14/27 anonim ***** válasza:
92%
5 sima szülések volt,2 gátvédelemmel,tehát nem kellett vágni sem.Nem lettem tágabb,a férjem sem hagyott el,pedig mindegyiknél bent volt,ő vágta el a köldökzsinórt.A nőiesség elvesztését meg nem is értem.Megértem,ha valami okból muszáj a császár,de magamtól soha nem választanám,sőt minden szülés előtt attól rettegtem,hogy nehogy valami történjen,és császározni kelljen.
2022. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne a nőklapja és a termeszetellenesponthu weboldalakról kell tájékozódni, hanem mondjuk megkérdezni a császárral kapcsolatban a nőgyógyászt, orvost, dúlát, bábát a természetes szülésről és ezek alapján eldönteni, hogy neked melyik a szimpatikus.
2022. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

De ha en azt akarnam h császár akkor se lehetne azt irják

csak sok ismerős szul csazarral és azt hittem azert merr ők akarták

2022. máj. 12. 18:06
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Magán kórházban lehet császárod, csak az alsó hangon 600 ezer Ft.
2022. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
24%
Legtöbbször sokkal nagyobb a természetes szülés utáni felépülési idő, mint a művi esetben. Persze azért akadnak kivételek és ezekről olvasol épp ezeken az oldalakon. 2 barátnőm szült Császármetszéssel, de nagyon nehezen élte meg. Utána az egyik természetes úton szült, azt mondta, hogy ég és föld. Sokkal könnyebb a természetes út (számára)
2022. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#16, 3 esetben lehet császár:

- komplikáció lép fel a szülés közben, veszélybe kerül az anya és/vagy a baba

- előre tudják, hogy baj lehet, pl az anyának el van vékonyodva a retinája, súlyos csípőficama van, farfekvéses a baba

- kifizeted a közel egymilliós magánkórházi díjat, igaz, ez nem csak a műtétet foglalja magába, hanem 3 napnyi teljes ellátást, privát szobát, fotóst, stb.

2022. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
82%

Tudok olyat akit császár után újra kellett műteni mert valami gond volt a belső varrattal. Olyat akinek szivárgott a hege, aki évekre érzéketlen lett a varrat körül..... Stb Csak lépj be a császárvonal csoportba és láthatod mik lehetnek a szövődmények.

Nekem "csak" érzékeny a heg, összenövésem van és niche (2 gyakori szövődmény)

[link]

2022. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!