Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy szulhetnék császárral?

Hogy szulhetnék császárral?

Figyelt kérdés

Sok rosszat olvastam a szulésrol hogy szulesssel ekveszti a no a noiesseget meg olyst is hogy szules utan ugyanolyan tág maradtt es a férje elhagyta.


Mi lenne a jo megoldás mit mondjak az orvosnak mit csináljon?


2022. máj. 12. 16:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
86%

18-as


"Legtöbbször sokkal nagyobb a természetes szülés utáni felépülési idő, mint a művi esetben"


Miért lenne egy természetes szülés (amire egyébként a testünk is fel van készülve) utáni felépülés hosszabb, mint egy nagy hasi műtétnél, aminél bőrt, zsírréteget, hasizmot és a méhet is átvágják?

2022. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
83%
18. Nem fordítva akartad írni?
2022. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
87%
Kedves kérdező, nyugodj meg, a hüvely tökéletesen helyre tud állni, ugyan nem 2 hónap után,hanem mondjuk 1 év kell, de nem maradsz tág, meg semmi ilyen marhaság. Én aki alig bírom a fájdalmat, fájdalomcsillapító nélkül csináltam meg az első szülést és inkább arra szoktak panaszkodni, hogy szűk vagyok. 😅 szóval nem kell félni, meg feleslegesen az egész hasad felvágatni, ha minden rendben van veletek.
2022. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
82%
21-22 válaszoló! Köszi, de, igen, fordítva akartam írni és azért is fogalmaztam úgy, hogy legtöbbször. Mert azt akartam írni, hogy legtöbbször gyorsabb a felépülési idő, mint művi esetben. Káosz volt ez a nap így minden órás terhesen. Tényleg jól elírtam 🙈
2022. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

A szülés maga szörnyű és fájdalmas nekem indításos volt végig feküdni kellett kaptam az oxit vágtak de túl éltem ahogy sokan mások. Amint kijött a baba semmi bajom nem volt nem fájt semmi, letusoltam és már török ülésben ettem az ágyamban a szendvicsem :D

Tág sem lettem a házasélet is inkább jobb mint valaha.

Szóval szerintem ne félj a természetes szüléstől. Mindenki más és lehet fele olyan rossz lesz mint gondolod.A császár sem könnyebb út.

2022. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
11%

"nagy hasi műtétnél, aminél bőrt, zsírréteget, hasizmot és a méhet is átvágják?"

Hasizmot nem vágnak át, hanem széthúzzák, de mindegy...

2022. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Schenker válasza:
0%
Menj el pszichiátriára és mond el, hogy fóbiásan rettegsz a hüvelyi szüléstől. Ki fogják állítani a papírt, hogy császár legyen.
2022. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!