Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 órányira vagyok a kórháztól...

2 órányira vagyok a kórháztól ahol szülni fogok. Ha elfolyna a magzatvíz el lehet oda indulni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 19:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Van kórház közel,2 percnyire.

De az a probléma,hogy ott az orvosok nem foglalkoznak(velem) megfelelően.

Pcos-om volt úgy lettem terhes,itt az orvosok félre kezeltek úgy mentem Debrecenbe és rögtön terhes lettem.

Akármi gonddal fordultam az itteni orvosokhoz lekezelően beszéltek velem és szinte szó szerint elküldtek.Igy nem akarok ide menni,ha lenne valami probléma.

2010. szept. 19. 15:12
 12/15 anonim ***** válasza:
értem. Akkor marad egy olyan kórház ami nincs 2 órára de mégis közelebb van. Aztért nézz szét hogy ez ne legyen gond!
2010. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy folyik el a magzatviz,hogy fájásaid nem voltak előtte,akkor még van időd beérni. Ha meg rendszeresek a fájások,akkor is van időd beérni.
2010. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,és hogy segítetek nekem :)

De jövőhéten már 36 hetes leszek,mennem kell nst-re és az orvosom azt mondta valószínű már maradok bent.Nem bánnám mert megnyugodnék.

2010. szept. 20. 09:37
 15/15 anonim ***** válasza:

Én egy órányira lakom a kórháztól és valószinűleg befektet az orvosom, remélem hogy így is lesz mert így én is nyugodtabb lennék. Azt mondják nincs két egyforma szülés tehát jobb nem kockáztatni.Baj ne legyen. Könnyű szülést!!

31hetes

2010. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!