Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg olyan kibírhatatlanul...

Tényleg olyan kibírhatatlanul fájdalmas a szülés? Nincs el túlozva?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatal lányok is szülnek, több nő is bevállalja újra, volt egy 16 és 13 éves is aki már szült
2022. márc. 18. 21:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát amit én elképzelek az már borzasztó...ezt megszorozni 50 el már túl élhetetlen..annyira azért meg már nem kéne túlozni
2022. márc. 19. 05:43
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Nincs.
2022. márc. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
11. Szerintem meg próbáld ki aztán utána mondj véleményt mennyire van eltúlozva.
2022. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem borzalmasan fájt, mégis túléltem, holott akkor azt hittem belehalok. Nem is vállalkoztam újabb szülésre.
2022. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
Anyukám kilencszer szült, mégis életben van
2022. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nekik nem fáj annyira,erre tudok gondolni,meg kapnak gyógyszert.


Nekem az oxitocintól volt brutál.Legalábbis,akik nem kaptak,nem számoltak be ilyen erős fájdalomról...

Az első szülés sokszorosa volt az elképzelt fájdalomnak.Utána már tudja az ember,mire számíthat,azért vállalja be,mert túlélte,jó esetben pár óra volt az életéből,ami ennyire fájt.

2022. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nagyon fajt,tenyleg nem ereztem meg olyan intemziv fajdalmat,de en valahogy magamban sokkal rosszabbra szamitottam. Meghat az ido megszepiti sok esetben,es kevesbe fakdalmasnak emlekszunk ra,mint volt. (Mondjuk en mar a kitolas utan mondtam,hogy nem is volt "annyira" gaz,de csak szerencsem volt.)
2022. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16-os, ez így van. Az első szülésem, szinte beavatkozasmentes, spontán szülés volt. A második is spontán indult, de a kórházba érve ritkultak a fajasok. Oxit kaptam, na akkor megtudtam, hogy milyen a magyarok Istene. Míg az elsőnél csak a vajúdás fájt, a kitolaás nem, másodjára, azt mondtam, hogy ott maradok. Végül császár lett, mert nem jól illeszkedett be.
2022. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
El lehet utasítani az oxit?
2022. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én rosszabbra számítottam, pedig kaptam oxit is. Nem mondom, hogy röhögve bármikor újra végigcsinálnám, mert iszonyú szenvedés volt végig, de nem gondoltam, hogy akkor kész vége, ott maradok. Csak vártam, hogy mikor lesz már vége.
2022. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!