Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az, ami jobban fáj a...

Mi az, ami jobban fáj a vajúdásnál?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 10:20
A kérdező szavazást indított:
csont törés
foghúzás
baleset, elüt egy autó vagy busz
karamból
napokig tartó migrén
Nagyon durva gyomorrontás
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Hülye kérdés, már ne is haragudj. Honnan tudjuk, hogy ha valakit elüt egy busz, akkor az kevésbé fáj, mint a vajúdás (amúgy nyilván nem).
2022. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fejfájás migrén, gyomorrontás, foghúzás csak volt ha a többi nem is
2022. márc. 15. 10:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Autó még nem ütött el szerencsére úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni de a migrén roham, na az nekem szarabb volt mint a szülés.
2022. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Tegnap is feltetted a kérdést.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..


Amúgy meg kb barmi lehet fájdalmasabb a szulesnel, hiszen 1, a szulesrol tudod hogy fájni fog, ergo felkészülsz rá, 2, a fokozódó fájdalmat az ember mindig jobban viseli, mint a hirtelen, 3, lehet fajdalomcsillapitast kerni

2022. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vesegörcs.
2022. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet normálisan válaszolni. Nekem mindenki azt mondta, a vesegörcs rosszabb. Nos, próbáltam mindkettőt, és a szülés határozottan rosszabb volt. De én ebből azt a következtetést vontam le, hogy enyhe vesegörcseim lehettek... :D
2022. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem állítom, hogy egy migrén jobban fájna nekem, de mikor vajúdtam, határozottan elutasítottam az epit, mert hallottam, hogy erős fejfájást okozhat, én meg azt nagyon rosszul viselem, sokszor semmilyen gyógyszer nem segít, vagy marokszám kapkodom őket és úgy esetleg javul.

Egyébként mikor a babám körmével belekapott a szemembe úgy, hogy felhasította a szaruhártyám, az is rendkívül fájdalmas volt, a vajúdás rövidebb ideig tartott és nem volt ennyire kellemetlen :/

2022. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha eltorik egyszerre 20 csontod jobban faj mint a szülés...🤦‍♀️

Foghuzasom meg nem volt

Baleset volt de megúsztam konnyu serulesekkel

Ami nekem rohadtul fájt (lehet jobban mint a szülés)

Az a felfazasos, vese gorcsoles. Na ott imádkoztam hogy oljenek meg azonnal. Annyira fájt hogy egyszerre hanytam, ment a hasam, görcsölt a vesem es uvoltottem.

Szóval a vesegorcsot mondanám (legalábbis nálam)

2022. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Olyat lehet válaszolni, hogy a vajúdásnál jobban fájt a második vajúdás? Sokkal erősebben fájt a második gyereknél, mint az elsőnél.
2022. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

5. Jól mondja


Vesegörcs.


És a 2. Jobban fájt nekem is.

2022. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!