Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajúdásnál ha érzed kakilnod...

Vajúdásnál ha érzed kakilnod kell de nem vagy még a kitolási szakasznál, el tudsz még menni wcre vagy nem mersz nehogy a wcbe bele pottyanjon a baba?

Figyelt kérdés
2022. febr. 17. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Jobbik esetben már benn vagy a kórházban és szülés előtt beöntés lesz mostmár inkább kúppal és utána kijön minden
2022. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

#1, szóba se került a beöntés, novemberben szültem.

Mondjuk nem is lett volna rá szükség, mert itthon kijött, aminek ki kellett. Vajúdás alatt többször is sikerült.

Nem féltem, hogy a wc-be pottyan. Nem jön olyan könnyen.

2022. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg el tudsz menni, volt akik mászkáltak wcre infúziós állvánnyal együtt is.
2022. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Adtak egy ágytálat, ment az infúzió, hasamon a pántok, sehová nem mehettem
2022. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Èn kimehettem, de nem sikerült produkàlni. Amint nyomtam, mindig jött egy olyan erős fàjàs, hogy le kellett szàllnom a wc-ről, ès lementem nègykezlàbra. Pedig nagyon mennem kellett volna, nekem az àtlaggal ellentetben szorulasom volt az utolsò pàr napban.

Mikor kaptam oxyt, akkor is mehettem volna, gurulòs àllvànyt ès ràdiòs ctgt kèrtem.

2022. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is kimehettem, állvánnyal, de nem sikerült.

A reggeli uh-nál szóba került a beöntés de végül nem került rá sor.

Őszinte leszek, én nem tudom végül sikerült-e szülés közben vagy nem 🙈 úgy tudom ez valamilyen szinten normális kitolásnál szóval nem foglalkoztam vele, úgysem tudtam magam kontrollálni ilyen értelemben.

2022. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a második lányom esett majdnem így a wcbe. Nagyon kellett nagywc-zni, kimentem, exem hozta az infúziós tasakot és felakasztotta a törülközőtartóra. Egy kis idő múlva jött be utánam, hogy mi van már, mert készítik nekem elő az epidurális érzéstelenítőt, rám várnak. Mondtam, hogy mindjárt megyek de még kell. Szerencsére exem tűzoltó volt és simán bírta az ilyesmit, mondta, hogy álljak fel, megnézi mi a helyzet.

Akkor nagy nehezen felálltam, mondta hirtelen, hogy gyorsan menjek ki, már látja a fejét.

Próbáltam így sietni, persze az infúziós tasak ott maradt a törülközőtartón, ami kifeszült, és nem engedte, hogy a szülőágyig elérjek. Úgyhogy dokim, szülésznő készenlétben álltak és elkapták, mikor állva kicsusszant a lányom. Persze eközben az infúzió kitépődött a karomból és hatalmas lila, zöld, kék színben pompázott az egész karom a következő napokban :D

Persze az egész kórházban híre ment ennek a szülésnek :D

2022. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hù, hetes, ez kalandos, de tök pozitìv szülèstörtènet :)
2022. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus 7es! Nem semmi! Na ilyet se hallani minden nap.

Kérdező, azert ne ijedj meg, atlagban nem feltétlenül a vegen jon ra a kismamara a kakilhatnek. A vajodas hosszu folyamat (általában elso babanal) amikor meg nem az oroszlan resze van, simán tudsz kakilni. En repesztes elott kozvetlen kaptam kupot, es ott mar azert eros fajasok voltak.

2022. febr. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!