Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kövér anyukák, meg tudtátok...

Kövér anyukák, meg tudtátok szülni természetes úton a babátokat?

Figyelt kérdés

Extrém kövér vagyok (így a végére 120 kiló). Az orvosom a minap azt mondta, hogy gondolkodjak el a program császáron, mert ekkora túlsúllyal nem valószínű, hogy meg fogom tudni szülni a babát. Szerinte úgyis kifáradnék és császár lenne a vége. Csak így a baba is veszélybe kerülhet és nincs is rá garancia, hogy ő fog műteni.

Ezenkívül más nem indokolja a császárt. Egészségügyileg minden rendben, az összes laborom, vizsgálati eredményem tökéletes.


2021. okt. 2. 19:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván a pénz miatt ,hogy nála szülj biztosan. Gusztustalan.
2021. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
98%
Gusztustalan ez a doki, csak a pénz miatt csinálja. Én is simán szültem mindet, kb a te súlyoddal.
2021. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
94%

Egy kövèr ismerősöm jòsló fàjàsokkal bement a kòrhàzba, beindìtottàk a szülèsèt, de mèg nem volt a teste kèsz rà. Csàszàr lett a vège. 2 vèkony ismerősöm ugyanìgy jàrt. Nem a sùlytòl függ.

Ha van lehetősèged, memj masik dokihoz. Èn pofàtlan vagyok, lehet, hogy a szemèbe vàgnàm, hogy ne vàrjon pènzt, csak ezèrt hiàba kepeszt, hogy nàla szülj. Ossza el az előző 2 x150 ezret 3 felè mèg ìgy is gyerekenkènt 100 ezer. Pofatlansàg amit megengednek magunknak.

Így, hogy 2 gyereket gond nèlkül megszültèl, sikerülni fog a harmadik is.

2021. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%
116al mentem szülni. Mondjuk én kb 85 voltam mikor kezdtem és sok víz volt ebből. Komplikáció mentes hüvelyi szülés volt. Nekem van olyan ismerősöm aki ~150kgal szült hüvelyi úton kettőt.
2021. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%
Ez durva ... az én dokim mind a 3 szülésemet levezette. Az elsőnél és másodiknál volt csak felfogadva , ugye a harmadik idei így arra nem fogadhattam fel..úgy alakult , hogy nála szültem és iszonyúan örültem neki , de amikor nem Ő volt bent akkor is mindenki tudta , hogy Ő az orvosom így bármi volt mindig Őt kérdezték mit csináljanak velem mikor nem hagyták ki a kezeléseimből. Mégis egy fityinget se fogadott el ... semmit. Az első kettőnél kemény 50ezer ftot tudtunk neki összeszedni , de azt se akarta elfogadni. Ja és a vizsgálatokra se kért pénzt soha nem a magán rendelésre hívott hanem a tb-sre de ugyanúgy kezelt mintha magánba járnék. Soha nem fogom megérteni a pénzéhes orvosokat. Akkor kedves ha fizetsz.
2021. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%

A dokid csak a pénzre megy. Simán felvágna emiatt :(

Szerintem ha 2 gyerekkel sikerült,a harmadikkal is sikerülne...

2021. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálam fel sem merült a császár. És az ügyeletes doki meg is sértődött, hogy nem bízok a képességeiben, amikor mondtam, hogy jó hogy nem császár lett. De első gyereknél minden lapot betettem a pakliba.


Simán meg lehet szülni a babát túlsúllyal is. Nekem komplikáció mentes volt és meg is dicsértek, mert azt mondták szinte tankönybe való volt a szülésem, ideális kismama voltam.

2021. okt. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sejtem,hogy inkább a pénzre utazik, nem?
2021. okt. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%

Én se vagyok épp vékony, úgy írom ezt. Egy 140kg körüli ismerősöm nem akart császárt , felül nyomták a hasát, alul vákuum, végülis megszületett hüvelyi úton a baba, ő meg trombózist kapott.

De a helyedben, ha tényleg csak a pénz miatt lenne császár, nem mennék bele. Sőt, megmondanám a doktor úrnak, hogy kösz, de én betartom a törvényt :)

2021. okt. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
94 és 100 kg voltam, mind a 2x természetesen szültem, fel se merült senkiben a súlyom miatt császárt javasolni...
2021. okt. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!