Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beengednétek tanulókat a...

Beengednétek tanulókat a szülésetekre?

Figyelt kérdés
Ahol szülni fogok, rendszeresen vannak szülésznő, szülészorvos tanulók. Az egyik szülésznő, akivel a napokban beszéltem, mondta, hogy valószínűleg hozzám is bejönnek majd, de mondhatok nemet is. Viszont nagyon úgy mondta, hogy próbált rábeszélni, engedjem be őket. Csak ugye ez egy nagyon intim helyzet ők meg mégsem szakemberek még.
2021. szept. 27. 15:40
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
79%
Nálam voltak bent, nem is nagyon volt választásom, bár nem zavart a jelenlétük. Azért az vicces volt, mikor egyikük megkérdezte: „Tényleg ennyire fáj?” :))
2021. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
77%

Engem császároztak. Hallottam, magyaráz, oktat a nyitott hasam felett a dokim. Furcsa érzés volt, hogy látják a szerveimet.. A tudat, hogy sorban mutogatja, megnevezi, hogy mi micsoda.

Mivel imádom a biológiát, erre koncentráltam. Így kevésbé volt stresszes érzés az egész.

Szóval nekem nem volt semmi negatív érzésem emiatt.


Csak az volt rossz, hogy tudtam, nyitva vagyok, és éreztem, ahogy kiveszik a lányomat. Nem fájt,csak kicsit, de azért éreztem mindent.


Legalább az oktatás része elterelte a figyelmemet.

2021. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
59%
Császárnál nem zavarna, sima szülésnél igen.
2021. szept. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
84%
Engedném. Én is voltam bent sok szülés én, több anyuka is mondta, hogy nem bánta, kicsit eltereltem a figyelmüket a fájdalmakról vajúdás közben (akkor beszélgettem velük, ha láttam, hogy ők is szívesen részt vesznek benne). Sokan egyedül voltak, többedik gyereknél főleg, de többen is mondták, hogy egyedül nem jó. Én sem szeretnék magányos lenni, de a párom nem akar bent lenni, így jó is lenne, ha lenne társaság.
2021. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
61%

53!

Pedig császárnál is full terpeszben vagy, és nyúlkálnak a hüvelyedbe is. (jódos fertőtlenítés, miegymás)

Csak hogy tudd.

2021. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
40%
Már fentebb leírta valaki miért homlokegyenest mégis más a kettő ebben a helyzetben....
2021. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
40%
#55...és??? Ennek mi köze hozzá, hogy császárnál engedné-e vagy sem. Lehet, hogy nem az zavarja, hogy terpeszben van a lába hanem, hogy természetes szülésnél ordít, kiabál, nyög...látszik a szenvedés, a fájdalom. Azért az egy intim dolog...főleg mások előtt összepisilni-összesza*ni magad. Császárnál max a pucér alfeledet látják meg, hogy felvágnak. Olyan, mint egy műtét (végül is az) csak ébren van az alany.
2021. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
69%
A császár max fél óra és nem szarok magam alá közben. A sima szülés még ha csak kitolásra jönnek is be jóval hosszabb lehet. Engem kizökkentene, hogy sokan bámulnának közben.Rosszul vagyok a gondolatra is, hogy egy rakat ember bent van és figyeli ahogy erőlködök. Nem tudom miért nem lehet felfogni, hogy valakit ez zavar? Kis empátia nem ártana🤷‍♀️
2021. okt. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
37%
Ja és volt már konizációm, ott altattak, sokan voltak bent, nem zavart. De a szülés az nekem más kategória, ott ne tolongjanak. 58-as voltam.
2021. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
76%
heh... nem tudom, én a vajúdás végére már csak magamra tudtam fókuszálni, meg arra amit a doki mond. Mikor végre megvolt a gyerek, akkor csak néztem milyen sokan vannak benn. Legalàbb 5-en. úgyhogy nekem kitolásnál lenne mindegy kik vannak ott. Nincs kapacitásom másokra figyelni.
2021. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!