Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beengednétek tanulókat a...

Beengednétek tanulókat a szülésetekre?

Figyelt kérdés
Ahol szülni fogok, rendszeresen vannak szülésznő, szülészorvos tanulók. Az egyik szülésznő, akivel a napokban beszéltem, mondta, hogy valószínűleg hozzám is bejönnek majd, de mondhatok nemet is. Viszont nagyon úgy mondta, hogy próbált rábeszélni, engedjem be őket. Csak ugye ez egy nagyon intim helyzet ők meg mégsem szakemberek még.
2021. szept. 27. 15:40
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
66%
Én engedném. Eddig ha olyan műtétem volt, ahol tanulókat kellett tanítani közben, az orvosok valahogy mindig jobban odatették magukat, mint amikor csak le akarták tudni a dolgokat. Szóval abban bíznék, hogy mivel a tanulóknak szépen el kell magyarázni mindent, legalább jobban figyelnének rám. Őket meg úgyse az érdekli, hogy ott vagyok meztelenül, hanem a folyamat maga.
2021. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
34%
Engem nem kérdeztek de egyáltalán nem zavart. 2 nagyon aranyos fiatal lány volt bent. Beszélgettünk, néha mikor a szülésznő vizsgált akkor ők is megnézték mi a helyzet. Mondjuk nekem jól jöttek mert vagy 3x hánytam közbe és akkor csak ők voltak bent szóval nélkülük feküdtettem volna ott a cuccon :D
2021. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
52%
Nem engedném,pedig oktató kórházban szültem. Ha ezen múlna szülnék máshol de ugye területileg ide tartozom. Nehogy már még lassan ezt se lehessen eldönteni!! Lehet lepontozni.
2021. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
73%
11, aki meg oktatókórházhoz tartozik, az így járt, igaz?
2021. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
43%

Második gyermekem oktatókórházban szültem, es a harmadiknál babámat is ott fogom.


Vajúdás alatt egy ideig volt egy lány bent, teljesen némán, sok vizet nem zavart.

Kitolàsnál csak a végén vettem észre hogy voltak mások is ott de őszintén.... Se azt hogy hányan voltak, se a korukat, de még a nemüket se tudnám megmondani.. Nem zavart, ott abban a pillanatban nem érdekelt más csak hogy legyen vége a fájdalomnak... Nem tudom amúgy mikor jöttek be. Gratulâltak és kimentek, mi pedig 3asban ott maradtunk 2 órán keresztül 💕

2021. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
37%
Jah egy picit varrt a dokim, akkor még ez a fiatal lány aki vajúdás alatt volt bent azt nézte
2021. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
58%
Nem engedném. Éppen elég kiszolgáltatott az ember ilyenkor, eleve ez egy intim pillanat és bőven elegendő, ha bent az orvos, szülésznő. Oktatókórház egy dolog, na és aki területileg oktató kórházhoz tartozik?? Annak is joga van eldönteni kit enged be a szülésére és kit nem. Azért szép is lenne, ha már ezt sem dönthetné el a szülő nő, hanem az engedélye nélkül “boldog-boldogtalant” beengednének hozzá.
2021. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
49%

Persze. Hadd tanuljon. (Én egyáltalán nem vagyok szégyenlős. Sosem voltam.)


Az én születésemnél kb 20 orvostanhallgató volt bent, mert anyukám különleges eset volt. Ezért születtem a Debreceni Klinikán.

2021. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
58%
A pécsi klinikán fogok szülni, nem érdekel, ki jön be. Nyáron műtöttek, akkor voltam 15 hetes, akkor is engedélyeztem, hátha hasznukra válik, amit látnak.
2021. szept. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
54%
Én biztosan nem engedném, maximum egy embert vagy kettőt, de őket se szívesen. Ha meg se kerdeznének előtte, akkor meg kiparancsolnám őket azonnal. Nekem ez nagyon intim dolog. Legalább ez a kis döntési joga meg legyen mindenkinek, hogy ki lehet ott. Ez a minimum szerintem. Lehet lepontozni.
2021. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!