Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beengednétek tanulókat a...

Beengednétek tanulókat a szülésetekre?

Figyelt kérdés
Ahol szülni fogok, rendszeresen vannak szülésznő, szülészorvos tanulók. Az egyik szülésznő, akivel a napokban beszéltem, mondta, hogy valószínűleg hozzám is bejönnek majd, de mondhatok nemet is. Viszont nagyon úgy mondta, hogy próbált rábeszélni, engedjem be őket. Csak ugye ez egy nagyon intim helyzet ők meg mégsem szakemberek még.
2021. szept. 27. 15:40
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
29%
Nekem elso dolgom volt alairni ,hogy nem. Masok elott tudod ki szenvedjen. Mutetre ok,ahol alszok,meg le vagyok takarva. De beterpesztve ott fekudni,iszonyat.
2021. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
69%

Nem tervezek természetes úton, de császárra nyugodtan bejöhetnek felőlem.

Amúgy nekem az a véleményem, hogy mindenkinek szíve-joga erről dönteni. Ha a halottaknál (néhány esetet kivéve, ha pl. bűntény volt) is általában kell hozzátartozói beleegyezés a boncoláshoz, akkor egy szülő nő is hadd döntse már el, hogy mit enged.

2021. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
56%

Aki azt írja, hogy nem engedné, azt ugye tudja, hogy nem nézelődni mennek be az orvostanhallgatók? Hanem tanulni!!

Lehet, hogy olyan dolgot tudna megtanulni a szülésednél, ami nagyon ritka. Nem tudhatod!!


Fordítsuk meg a dolgot: ugye, mindenki elvárja, hogy az orvos legyen felkészült.

Így lehet felkészült a doki. Ha van lehetősége tanulni!


Nem ugyanaz a példa, de a lányomnak ritka betegsége van. Ahányszor viszem kontrollra, bármelyik szakrendelésre, szinte mindig hívnak le orvostanhallgatót is.

1x nem mondtam, hogy nem jöhet le. Hisz így tanul, és ilyet ritkán láthat.

2021. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
72%
31. Mások alatt a dokikat/szulesznoket erted,jol sejtem? Akkor gondolom otthon szulsz a 4 fal kozt,merthogy szuleszno es orvos feltetlen bent kellene,hogy legyen,de legalabb az egyikuk. Nen utcarol szalajtjak azokat az embereket. Szakemberek o maguk is,legalabbis eleg nagy valoszinuseggel azok lesznek,hisz nem az egyetem legelejen szoktak bemenni diakok altalaban. Csaszarnal alapesetben nem alszol,hanem csak erzestelenitve van az alfeled. Csak kulonleges esetekben altatnak. Csaszarnal is teljesen meztelen vagy egyebkent,amig le nem kennek,es le nem takarnak. Akkor is siman lathatnak,hisz gondolom az elejetol vanank bent.
2021. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
55%
Igen,de nem pucsitok meg nem a huvelyben turkalnak csaszar alatt. Nekem ketto volt,de oda erdekes senki nem akart volna jonni.
2021. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
41%
Eleg baj,ha az egeszbol ennyi jon le,hogy pucsitasz...
2021. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
61%

35! De igen szét van rakva a lábad császár közben is!!


Vagy mit gondoltál? Hogy zárt lábbal császároznak? Hát nem!


A hüvelyben is matatnak, nyugi! Ki is fertőtlenítik, átöblítik, stb.

2021. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
43%
Jo azert a császár nem hüvelyi szülés... Mikor a tolófájásnál ordítasz, meg össze szarod,pisiled magad. Nem azzal lenne gondom,hogy látják a puncim,lássák, de szerintem érthető,hogy így van aki nem szeretné.
2021. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy meg van itt épp elég önként jelentkező mint látom,akkor akik nem szeretnék,azok véleményét tiszteletben is lehet tartani.
2021. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
75%
Csak itt ötből négy nő azt írta, hogy bent lehet akárki nem zavarja őket. Ergo van lehetőség tanulniuk. Engem iszonyúan feszélyezett volna ha bent lett volna egy rakás ember. Nem vagyunk egyformák. Én befeszültem volna teljesen, az meg se a babának, se nekem nem lett volna jó.
2021. szept. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!