Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beengednétek tanulókat a...

Beengednétek tanulókat a szülésetekre?

Figyelt kérdés
Ahol szülni fogok, rendszeresen vannak szülésznő, szülészorvos tanulók. Az egyik szülésznő, akivel a napokban beszéltem, mondta, hogy valószínűleg hozzám is bejönnek majd, de mondhatok nemet is. Viszont nagyon úgy mondta, hogy próbált rábeszélni, engedjem be őket. Csak ugye ez egy nagyon intim helyzet ők meg mégsem szakemberek még.
2021. szept. 27. 15:40
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
74%
#33 mindenki tudja, hogy tanulni mennek és nem nézelődni de ugyanúgy megvan mindenkinek a joga ahoz, hogy ne akarja, hogy idegenek bent legyenek. Van sok olyan ember akit nem zavar, ott tudnak gyakorolni, tanulni, megfigyelni. Engem pl zavart amikor a halott gyerekemtől búcsúztam a pic-en, a tanulók meg kint álltak és néztek.
2021. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
33%
Elhiszem, hogy zavart. De mindent látniuk kell. Azt is. Hiszen így tudnak felkészülni. Ezt tankönyvből nem lehet megtanulni.
2021. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
71%
Tanuljanak azon, aki megengedi. Pont.
2021. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
72%
Árulja már el valaki miért van kivétel nélkül mindenki, aki azt írta nem engedné be őket, legalább 7-8 vagy több felhasználó által szarrá pontozva?! A kérdés az volt beengedéd-e? Az igen és a nem egyaránt ugyanolyan hasznos válasz. Hadd dönthessem már el saját magam, hogy beengedek-e a szükséges embereken kívül bárki mást a saját szülésemre, ez a minimum, úgy gondolom ehhez mindenkinek joga van. Mégis abba kell beleallni, aki nem engedné. Nevetséges. Tanuljanak azon, akiknek ez nem gond, van bőven, itt is a többség azt írta engedné, de hadd ne kelljen mar bárkinek rosszul éreznie magát azért, mert ő nem engedné!
2021. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
28%
Csak , hogy nem mindenki oktató korházban szül . Ha meg valaki körzetileg oktató korházhoz tartozik az előre tudja ott lehet tanuló . Ha annyira nem akar ott plusz 2 orvos hallgatót tessék fizetni magánkorházért vagy menjen másik korházba amikor már közel a szülés .
2021. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:

Kedves 44-es. A pontozással ne foglalkozz. Sajnos itt a gyakorin sokan rosszindulatból pontoznak, gyakran a legsemlegesebb kérdéseknél is. Én is gyakorta le vagyok pontozva, akkor is ha csak véleményt kérnek.

Én viszont minden választ köszönök.

2021. szept. 29. 03:03
 47/60 anonim ***** válasza:
59%

Kedves 45ös,és ezt mégis hogy képzeled????

Bárkinek joga van elutasítani,hogy bemenjenek hozzá,en is megtettem és senki nem háborgott,nem is raktak ki,hogy akkor menjél máshova.

2021. szept. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
62%
45-ös 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀ el se kezdem magyarázni hány szempontból baromság amit írtál
2021. szept. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy tudom, hogy törvényi változások miatt sem orvos, sem kórház valasztasara nincs lehetőség már. A magánkórházhoz persze lenne jogom, de az meg alsó hangon is millió körül van. Ennyi pénzt sajnos sokan nem tudnak rászánni. Szégyen, nem szégyen, de mi sem.
2021. szept. 29. 11:59
 50/60 anonim ***** válasza:
69%

Ja hát persze, aki körzetileg oktató kórházhoz tartozik az így járt, annak nincs joga eldönteni ki lehet bent a szülésén, törődjön bele, hisz “előre tudta”. Vagy perkáljon millióhoz közeli összeget magánkórházért. Hogy is ne. Attól még, hogy valaki önhibáján kívül oktató kórházhoz tartozik minden joga megvan nemet mondani a tanulókra, pont. Senki nem kötelezhető arra, hogy idegeneket beengedjen a saját szülésére. Menjenek ahhoz, akiknek nem gond, ha ebben az intim helyzetben plusz 2-3-4 fő bevonul végignézni az egészet, ne azokat vegzálják, akiket zavar.

Már lassan a szülő nőnek kuss lesz a neve és semmibe nem lesz beleszólása, mert itt csak fekve lehet szülni, nem lehet felállni, nem lehet így, nem lehet úgy, de hogy már azt se dönthessem el ki lehet bent az én szülésemen, az vicc kategória.

2021. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!