Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mennyi ideig tartott a...

Kinek mennyi ideig tartott a kitolasi szak a szulesnel?

Figyelt kérdés
nekem 48 perc volt az sok?,lehet valami kov. a babamnak a kesobbiekben ha ez az ido soknak szamit?Ugyanis most hallottam a csakcsajokban,hogy az is szamit kinek mennyi a kitolasiszak,mert ha sok,akkor annak a babojaval baj lessz a mozgasban es az iskolaban?vagy lehet en nemjo ertettem?
2008. dec. 11. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 8 perc volt. 3 tolófájásra megszületett a babám.
2008. dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is harmadik nyomásra megszületett:)
2008. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem is b 10-15 perc volt,3-4 nyomásra kint volt a kiskukisom...de szerintem semmi összefüggésben nincs azzal amit emlitettél...
2008. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek is kb. anyni volt mint neked. Most lesz 2 éves a kislánya, rendben fejlődik, szóval ne aggódj! Szerintem ez csak ugyanolyan mendemonda, mint az, hogy a császárral született babák és anyjuk között nem olyan szoros a kapcsolat, mint ha természetes úton szültek volna. Mert ezt viszont konkrétan tudom, hogy nem igaz. Valamint az se, hogy magatartászavarosak lesznek. Szóval nincs miért aggódnod, tény hogy az átlagnál több, de nem lehet minden szülés egyforma,. Valószínűleg nagyon ki voltatok már fáradva, te is és a babád is, de az is lehet, hogy a köldökzsinór húzta vissza, az sem ritka jelenség. Ez esetben legtöbbször császár a vége, minden tiszteletem azoké, akik még így is meg tudták szülni természetes úton a babájukat. 39 hetes
2008. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 perc, 5. fajasra lett meg a baba.
2008. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerosomnek ket ora volt, es a baba szepen fejlodik. Visszahuzta a zsinor szegenyket.
2008. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
koszi a nyugtato valaszokat.
2008. dec. 11. 11:02
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is vagy háromnegyed óra volt! Nyugi! Én nem hiszek ilyen dolgokban! A kislányom annyit mocorog, és olyan tartása van, és erős! Most 5 és fél hetes!

2008. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 15-20 percig. Nem értem az összefüggést. Szerintem ez hülyeség. Max akkor tudom elképzelni, ha vákuumozták és sérült vagy annyira lelassult a szíve, oxigénhiáyos lett stb. Egyik haverom a vákuumtól lett diszlexiás.
2008. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 perc volt,a 3. fájásra megvolt a baba.
2008. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!