Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hat es derekfajassal indult...

Hat es derekfajassal indult szulesnel honnan tudtad hogy biztosan akkor szulsz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 16:14
 1/5 A kérdező kommentje:
2napja kellett volna erkeznie,de meg semmi.MA megint faj itt ott,de az elmult egy oraban a derekam,de csak enyhen.Honnan tudom hogy nem joslo csak?
2011. máj. 9. 16:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat, az az igazság, hogy nekem "normál" fájásokkal indult a szülés és még úgy sem voltam biztos benne. Úgy mentünk be a kórházba, hogy legrosszabb esetben hazaküldenek. Amikor ráraktak a CTGre, akkor mondták biztosan, hogy itt baba lesz. Elvileg, ha lezuhanyzol és erősödnek a fájások, akkor az már szülés, ha elmúlnak, akkor csak jósló. De nálam ez nem vált be:o(
2011. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38. héten fájdogált a hátam, keresztcsontom. Csütörtökön voltam nst-n, egy hét múlvára kaptam új időpontot. Pénteken voltam dokinál, mert előtte egy hónappal korábban. MOndta, hogy szülőszoba mert már teljesen nyitva vagyok. Két óra múlva megszületett a fiú:D És semmit nem éreztem belőle. Gondolom, a magzatvizet észrevettem volna... (mert így burkot repesztettek)
2011. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én éppen bementem a kórházba mert azt hittem, hogy folyik a magzatvíz. Az orvos megvizsgált de semmi..., nem küldtek haza mert már túlhortam 1 héttel. Akkor egész éjszaka derékfájásom volt. Másnap reggel elkeztem vérezni ,és erősödött a derékfájásom is. Na akkor már tudtam , hogy jön a babó!! :) Burokrepesztés majd szülés :). Nekem a szülés alatt végig a derekam fájt a hasam egy picit sem.

2011. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem mindkét lányom derékfájással kezdte és lassan annyira erősödik hogy nem tudtam ülni és állni sem.nem volt jo sehogy.aztán kicsit elindult a hasam fele a fájdalom.A derékfájás is x percenként jött az elején.És a magzatviz csak a korházban folyt el
2011. máj. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!