Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indulhat több napig tartó...

Indulhat több napig tartó derékfájással, haskeményedéssel a vajúdás?

Figyelt kérdés
2 napja periodikus (néha rendszeres, néha nem) derékfájásom, haskeményedésem van, néha levegőt sem tudok venni, annyira fáj.Hasam is megy, fáradékonyabb is vagyok. Arra lennék kíváncsi, másnál is voltak-e ilyen tünetek napokig, mire végre megszületett a baba. 39 hkm,2. baba
2011. aug. 22. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez még nem tipikus vajúdás, de nagy a készülődés odabent :)

szerintem nem sok van már vissza!

2011. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a ásodik igy indult, és miután elég rendszeres lett, kb 4 órával utána meg is lett.
2011. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nyilván nem sok van vissza, hiszen 39 hetes vagyok. Már 2-3 hete szenvedek kemény jóslókkal, most már a derekam is fáj időközönként, de nem rendszeres. Arra voltam kíváncsi, amit a második írt, hogy van-e akinél így indult, mert ha még 2 hetet így kell kihúzni, nagyon nyúzott leszek a szülésre :S
2011. aug. 22. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem így indult a második. Akkor kezdődött ez a derékból elinduló fájás haskeményedéssel, miután elment a nyákdugó. Ez egy vasárnap volt, szerda délelőtt megszületett. Kedd éjjel már nem aludtam, hajnalban már a szülőszobán voltam.

Vasárnaptól voltak ezek, addig ilyet így nem éreztem. Persze keményedtem meg a hasam is fájt néha már a 30. héttől.

Első császáros volt, ott nem vajúdtam semmit.

2011. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!