Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha már szültél (volna) két...

Ha már szültél (volna) két gyereket, bevállalnál harmadiknak otthonszülést?

Figyelt kérdés
Úgy, ha az első kettő problémamentes volt, és a harmadik is annak mutatkozik előre. És mondjuk Hollandiában élnél, ahol az otthonszülés normális, mindennapos dolog.
2010. aug. 26. 16:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Régen is otthon szültek?! :DDD

Ha lázas a gyaerekederet vágsz neki, mert régen is így csinálták?!

2010. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd, utolsó! Ha valami baja lesz a babájának, akkor majd csinálnak másikat, mivel régen is így ment. :D
2010. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%
Én igen.
2010. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
én soha!
2010. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
soha.az egy dolog h a többi terhesség és szülés problémamentes volt,meg a mostani terhesség is az.az nem azt jelenti h szülésnél nem fog fellépni bármilyen komplikáció.és akkor kit csinálsz otthon ahol nincsenek meg a megfelelő orvosi eszközök a segítségnyújtáshoz?meg tudnád bocsátani magadnan?nem hiszem el h nem lehet kibírni azt a pár napot a kórházban?ne legyél már ennyire önző.ne a saját kényelmedre gondolj hanem a babád biztonságára.
2010. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
4. szules elott allok.Problemamentes 3 huvelyi szulesem volt.Semmikeppen nem szulnek otthon.
2010. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ahol az otthon szülés mindennapos és normális, ott fel vannak készülve nyilván a lehetséges komplikációkra is. Ma már vannak orvosok és persze rengeteg bába aki vállal otthon szülés levezetést. A kórházi körülmények, műszerek, állandó zaklatás mindenféle vizsgálatokkal amúgy sincs jó hatással a magzatra, ráadásul kórházi szülésnél azzal kezdik, hogy elveszik 3 perc után az anyától. Az anyákat összegányolják, mert lusták az orvosok szülést vezetni, a szülésznőkkel együtt. Régen amikor otthon szültek bábával sokkal kevesebb gátsérülés volt, néhány évvel ezelőttig ez a szülések 100%-át érintette kórházi körülmények közt. Elgondolkodtató...
2010. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
én egyszer szültem, még szeretnék kétszer.... viszont életmentő császáros lettem, így ebből okulva -bár a történtek előtt sem- semmi esetre sem szülnék otthon, csak és kizárólag kórházban
2010. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem! Soha, semmi pénzért, bárhol is élnék!


2szer szültem...

2010. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
No jó, hát azért annyira ne legyünk már elszállva!!! Én sem vállalnám, mert gyáva vagyok. De Hollandiában fogok élni, amikor harmadik szülésre kerülhet sor, és ott ha nincs semmi komplikáció, fizetni kell a kórházi szülésért. Teljesen természetes, hogy mindenki otthon szül, és nem az éghajlat miatt írtam a kérdés alá, hogy ott mindennapos dolog, hanem mert az egy fejlett ország, és egyáltalán nem több a szülési komplikáció, nincs több sérült gyerek, sérült anya, vagy bármi rosszabb statisztika, mint Magyarországon. Szóval nekem ne jöjjön azzal senki, hogy a gyerek élete fontosabb, mint az anya kényelme, meg hogy a harmadik gyerek élete kevesebbet ér!
2010. aug. 27. 07:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!