Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha már szültél (volna) két...

Ha már szültél (volna) két gyereket, bevállalnál harmadiknak otthonszülést?

Figyelt kérdés
Úgy, ha az első kettő problémamentes volt, és a harmadik is annak mutatkozik előre. És mondjuk Hollandiában élnél, ahol az otthonszülés normális, mindennapos dolog.
2010. aug. 26. 16:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem mert nem játszom sem a magam sem a gyermekem életével és hiába van ott a két korábbi problémamentes szülés bármi történhet.


KIZÁRT!

2010. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Szültem kétszer, de nem vállalnám.
2010. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
nem,nem és nem,azt a pár nap kórházat mindenki kibirja,és a gyerek érdeke a legfontosabb nem az hogy anyuka a saját ágyában akar lenni
2010. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

Lehet próbálkozni, de gondolom 2-3 nap vajúdás utána azért bemennél a kórházba nem?

Vagy mégis hány napig lehet ezt csinálni büntetlenül?

2010. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalnám be, gyáva vagyok ilyen szempontból. Felelősséggel tartozom a meglévő két gyermekemért, nem merném megkockáztatni, hogy belehalok a szülésbe a gyerekkel együtt. Na meg aztán tudod ki takarítana ki egy szülés után... :D
2010. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem válalnám..ha fájna,vagy bármit rosszul csinálna a bába,akkor ki a hibás?Hát nem én?Én..a felelőtlen szülő:S
2010. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A kórházban első alkalommal is csak a kitolásnál derült ki,hogy gond van, és egy pillanat alatt ott volt egy egész császáros stáb, amire végül nem volt szükség, mert kipaszírozták belőlem. Másodjára meg olyan gyorsan ment,hogy alig ért oda a doki már csak a 3 nyomásnál volt ott, de azért ott volt, és akármi lehetett volna. Most harmadjára is reménykedek, hogy rövid lesz, és abban is, hogy odaérek a kórházba. Most sajnos már olyan helyen kell szülnöm, amiben nincs nagy bizodalmam, de akkor is, ha baj van ők egyből meglátják, és remélem intézkednek is.
2010. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért érne kevesebbet a 3. gyerek élete?
2010. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
27%

én igen, most elsövel is. Régen is otthon szültek...

37 hetes

2010. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És ha vmi probléma lesz? Soha nem bocsátanám meg magamnak!
2010. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!