Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerülnek a vizsgálato...

Mennyibe kerülnek a vizsgálatok és a szülés dr. Bálint Mihálynál, dr Barna Istvánnál és dr Bálint Balázsnál?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 18:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%
Három fiam van, EGYIKÉRT SEM FIZETTEM!!!....és mélységesen megvetem....nem,inkább sajnálom azt, akit így beháhóz ez a dekadens, cionista, globalizált, mammonista világ....:(
2008. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%

Ezt azért irtad,hogy lássuk mennyi okos szót tudsz?

Örülj,hogy 3 egészséges gyereked van, de ne szólj be másoknak! Nem behálózott a világ,hanem ilyen világot élünk!De ehhez semmi köze!Ezek szerint neked minden rendben volt végig,soha nem volt rossz élményed a terhesség alatt! Ha lett volna nem lennél ilyen okoska!

Van akinek összejön elsőre,van aki sokat szenved érte!

Általában akinek sikerül az nem is akar gyereket!Aki meg hosszú évek óta szenved annak meg beszólsz???Amúgy semmit nem tudsz és szerintem büszke lehetsz magadra,hogy nem fizettél egy fillért sem! TIPIKUS!!!

Én örülök és megnyugtat,hogy tudom ha eljön az idő(akár éjfélkor is) az orvosom ott lesz velem!

2008. nov. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21%

20.24-esnek:

Mi sem a gyerekünkért fizettünk, hanem a megfelelőnek tartott orvosi ellátásért!

Egyébként sajnálom a fiaidat, mert látszik, hogy fanatikus és rasszista is vagy! Sértő, ahogy másokat minősítesz különféle okos jelszavakkal!!!

Az egészséges gyermekeidnek meg örülj, mint az a bizonyos majom, mert nem a te érdemeid. Remélem a szellemi képességeiket nem tőled örökölték!

2008. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

Annyira szánalmasak vagytok.....:(((((

Igazi rabszolgák! Egyetértek a "három gyerekessel"

2008. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%

Nem azért értesz egyet a három gyerekessel, mert te vagy az? Ennyire hülyének nézel minket? Ugyanannyira szar arányban adsz ugyanis hasznos válaszokat mint ő......


Tényleg örülj neki és csóváld a farkad, hogy egészségesen komplikáció nélkül megszületettek a gyerekeid. Tudod, ha nekem nem lett volna fogadott orvosom, és pl. kifogok egy nyikhaj frissdiplomás ügyeletest, ottmaradok a szülésnél, mert a hasamba véreztem, amit nem biztos, hogy egy zöldfülű észrevesz! A MAGÁNDOKIM, így csupa nagybetűvel 50 éves fejjel, majd 30 év tapasztalattal a háta mögött azt mondta nekem, jó pap is holtig tanul, ő még ilyet az életbe nem látott, és óriási szerencsém van, hogy a tapasztalatai és az ösztönei alapján döntött, amikor előkészíttette a műtőt a császárhoz, mert két tolófájás után nem jött a baba. ( én magam hallottam már 50 perces kitolási szakról, ami alatt én lazán elvéreztem volna a saját hasamba !) hát ennyit, te nagyokos!

2008. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznos volt....szerintem azért hogy egészséges gyereked szülessen nem kell feltétlen a legdrágább orvost választani, mert a drágaság nem egyenlő a tapasztalattal, vagy ha igen, akkor sem fogok egy ilyen orvosnak ennyit fizetni, aki nem veszi figyelembe, hogy egy kismamának semmi pénze, vagyis nem erre tesz most félre, vagyis, nem tud félretenni a babacuccokra , mert lenyúlják a pénzét még előtte, a "csak a mamáért és a babáért" dolgozó tapasztalt orvosok! A barátnőim egyike sem fizetett eeeenyit, 4000-5000 Ft-ot max és nagyon tapasztalt orvosuk volt.

Így ehhez az orvoshoz és szakértelméhez csak azok juthatnak hozzá, akik meg tudják fizetni, akik gazdagok?!....és akkor meg már nem is a babáért és a mamáért csinálja a doktorúr, hanem a jó kis jövedelemkiegészítésért! Ugye?

2008. nov. 28. 17:05
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Húha!!! Szerintem nincs rászorulva a TE pénzedre!

Amúgy ez az összeg amit irtam azért ilyen nagy tól-ig összeg,mert attól függ,mit csinál! A 17000.- az a max, ultrahanggal,vizsgálattal meg mindennel együtt! A sima vizsgálat kb 8-10ezer! Ennyit erről a klassz kérdésedről...

2008. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
45%
Meg a klassz válaszokról.....:((((
2008. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

régi kérdés de válaszolok...

dr bálint mihály, az orvosom, fantasztikus orvos... 3-4 éve hozzá járok, bármi problémám volt akkora türelemmel meghallgatott mint előtte senki...

a sima vizsgálat 8000.- mindennel UH-val, rákszűréssel együtt... ennyi egy magándoki..

21 éves vagyok

2011. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!