Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerülnek a vizsgálato...

Mennyibe kerülnek a vizsgálatok és a szülés dr. Bálint Mihálynál, dr Barna Istvánnál és dr Bálint Balázsnál?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 18:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Halovány gőzöm sincs, kik ezek az arcok....:(
2008. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Dr. BArna Istvánt tudom! Vizsgálat kb.10-17000. szülés: 80000.-
2008. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

Hű-ha ez nem is orvos, hanem kereskedő!

Maszek alapon is soknak tartom!

2008. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem pedig nem sok! Abszolut megéri! De nem kötelező ide járni..
2008. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Jesszus! Egy vizsgálat 10-17 ezer? Hát ez rabló nem orvos basszus.
2008. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
Mintha ő csinálná, hordaná ki és szülné meg helyetted a gyereket...Röhej.Meg az is aki ezt kifizeti.
2008. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6%
Mondjatok már olcsóbbat ,okoskáim! Minek ír az aki nem ismeri az orvost! Majd ha egy-két gyereked meghal a béna orvos miatt, akkor majd megtudod mi a kölönbség!Akkor nem lenne drága hidd el!!!
2008. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Ezeket az orvosokat nem ismerem,de szerintem is sok amit kér.Nekem két egészséges gyerekem van és nem fizettem az orvosnak.Erre mifelénk egy vizsgálat 4-5ezer,mig a szülés 30-50között van.
2008. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%

Sajnos kár szörnyűlködni. Bp.-en a szülések 60 000 ft.-nál kezdődnek, akkor is, ha az ember nem magánrendelőbe jár.Nem értem, hogy aki itt henceg azzal, hogy nem fizetne ennyit, miért ír ide, nem ez volt a kérdés. Nekem is volt rossz tapasztalatom ,és nem ezen fogok spórolni. Igenis van külömbség az orvosok között. Aki többet kér, általában azért, mert magasabb a színvonal is nála. Aki nem engedheti ezt meg magának, azt is megértem. Nekem mondjuk nem mindegy, hogy a kórházban ülök tömegnyomorban órákig, pl. egy uhu-ra vagy a rendelőjében megcsinálja időpontra, pénzért. Én nem mernék túl olcsó dokinál szülni, mert az a tapasztalatom, hogy az ilyen orvosok nem véletlenül kérnek kevesebbet.

Negyediket váró,36 hetes

2008. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Én azért irtam le,mert jó orvos Dr. Barna István! Sajnos a családban volt olyan aki ugyan magán orvoshoz járt, nem vették nála észre ,hogy a baba nem él 2 hete! Ezt utána ő tette rendbe,amiből nagy baja is lehetett volna a kismamának! Ennyi.Azóta hozzá jár és most 26 hetes kismama.
2008. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!