Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedves kimamák! Ti hogyan...

Kedves kimamák! Ti hogyan éltétek meg a szülés közben illetve a vizsgálatok alatt, hogy mindenki titeket figyel, mikor éppen szültök, és mindenki pont "azt" nézi rajtatok?

Figyelt kérdés
Mármint amit a szülésorvosnak látnia kell, az oké, de nem kéne több embernek is végignéznie mindent..
2011. febr. 23. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem Neked sem az lesz a legnagyobb bajod akkor, hogy ki mit lát. Én úgy gondoltam, hogy inkább csináljanak már valamit, csak ne fájjon ennyire.
2011. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Oh, én a DEOEC-on, azaz a Debreceni Klinikán szültem. Az ugyebár egyetemi klinika. Egyszerre 5-6 kis orvostanhallgató kukkolta a nemiszervem a vizsgálatok alatt. Engem egyáltalán nem zavart, örültem, hogy segíthettem. :D
2011. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

:)

Mikor szülsz?Majd meglátod, hogy a legkevésbé sem fog zavarni!Ezzel fogsz a legkevésbé foglalkozni a fájások mellet, főleg mikor már nyomni kell...Engem elég sokáig varrtak, szóval alulról a szülésznő nézett, plusz doki macerált.

Közben meg egy csecsemős igyekezett rátenni a picimet a cicimre, de nem akarta bekapni, mert eléggé lapos volt a bimbóm, így ő meg azt macerálta....

2011. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem fogsz azzal foglakozin, ki lesz bent. :) Felőlem az egész kórház is bent lehetett volna, azt sem érzékeltem volna. Az idő meg mintha elfolyna. :)
2011. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem szültem, csak voltam gyakorlaton, több osztályon. Hidd el, pl. a hallgatók nagyobb zavarban vannak, mint te. :-) Ha kicsit szivatni akarod őket, viccelődj velük (már ha lesz kedved, lelki erőd... - na ez biztos nem a legnagyobb fájás alatt lesz), jót fogsz szórakozni a zavarukon.
2011. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak úgy vittek magukkal az események, és különben is fájt...így azzal voltam elfoglalva inkább, és nem nagyon érdekelt ki, mit néz. :)

Amúgy a szülés már mindenkinek rutin egy kórházban...szültek ott már több ezren. Neked újdonság, de nekik...:)

2011. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Még nem szülök, csak nagyon szégyenlős vagyok ilyen téren..:)
2011. febr. 23. 20:00
 8/12 anonim ***** válasza:

hát én kezdem ott, hogy 2 hetet bent feküdtem szülés előtt. Minden vizsgálat úgy zajlott, h min. 3-an bele néztem a méhembe... Akkor égett a fejem, h én ott szét tett lábbakkal és legalább 3-an állnak sorba és mindenki bekukkant... Néha azért vicces is volt már. Aztán eljött a nagy nap. Néha bejött a doki, v a szülésznő, egyszer meg a főorvos 3 másikkal. Megvizsgált aztán megint egy jó ideig csak a szülésznőt, meg a dokit láttam. Komolyan, már kezdtem hiányolni a többieket... Na aztán jött a kitolás, elkezdtem a szülésznővel, mire kinyitottam a szemem a fájás szünetbe addigra vagy 15-en voltak bent. Medikák, nővérek, szülésznők, orvosok, csecsemősök. Szóval voltak egy páran, de rohadtul nem érdekelt, csak arra gondoltam, hogy legyünk már túl rajta. Aztán jött egy kis komplikáció, vákumos szülésem lett, na akkor még vagy 5-en bejöttek. Szóval elég népes szülésem volt, így utólag már csak nevetek rajta. Ja és varrásnál(repedtem mindenhol ahol lehetett) 4-en próbáltak összestoppolni és érzéstelenítéssel egyiknek sem sikerült, csak altatással. Végülis visszatekintve elég vicces volt. Nem bántam meg, hogy bent voltak, nem zavartak. Vhol nekik is meg kell tanulni a szakmát:)

Ja ehhez hozzátartozik, h abban az időpontban csak én szültem és ráadásul oktató kórház:)

2011. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én eléggé szégyenlős vagyok, de akkor ez a dolog egyáltalán nem foglalkoztatott. Én amikor nyomtam, mondtam a szülésznőnek lehet más is jön, pedig volt beöntésem is, de azt mondta azzal ne foglalkozzak. De végül császár lett a vége.
2011. febr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2011. febr. 24. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!