Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért néznek rám néhányan...

Miért néznek rám néhányan furcsán, ha megtudják, h a 20 hós Babám még szopik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 14:05
1 2 3 4
 31/40 xStefix ***** válasza:
72%

Ahogy a tápszeres anyukák közül sem mindegyik adja szándékosan a tápszert, úgy a hosszan szopó gyerekek közül sem mindegyik cirkuszol a szopiért!!!

Már bocs, de mind a két csapatban vannak meglehetősen előítéletes anyukák...

2010. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
14%
Na jó, de ha nem cirkuszol a szopiért akkor minek szoptatni egy majd két éves gyereket?jó,jó tudom.Ez a legjobb táplálék,de nem hiszem, hogy jobban izlik neki a többi fincsi kajánál.
2010. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 xStefix ***** válasza:
47%
Nyilván nem az anyatej mint táplálék miatt. De ha ilyen jól látod az összefüggéseket, akkor ezt is biztos tudod...
2010. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 xStefix ***** válasza:
66%

Felesleges a téma, mert aki hosszan szoptat, az úgyis tudja, miért teszi, aki meg nem, az csak találgat vagy bosszankodik vagy irigykedik vagyvagy..

Kevesebb előítélettel többre mennénk szerintem. :(

2010. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
50%

Kedves "az én lányom a legszebb"-et író anyuka!

Az én kislányomat sajnos 4 hós kora óta nem tudtam szoptatni!Elapadt a tejem!Pedig vagy 10szoptatási tanácsadóval beszéltem,20 fajta tejserkentőt kipróbáltam,pihentem,gyakran szopiztattam és mégsem!

Attól fogva tápszeres a lányom,de.....

Gyönyörű a bőre,okos,mindenevő kiegyensúlyozott baba!15hós!

És tudok példát mondani:az unokanővérem 23hónapig szoptatta fiát:ekcémás,hisztis és rossz kedélyű szinte mindig!Verekszik,pedig soha senkitől nem látta,és ráadásnak finnyás is!Szóval nem kell azt mondani hogy a tápszeres babáknál egészségesebb aki csak szopizik!

Nem attól függ a viselkedése és a jövője a gyereknek hogy mit evett kiskorában!

2010. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 21 hónapos a kisfiam és még napi többször szopik.Sőt!!!nagyon nehezen és későn kezdett elfogadni más ételt,pedig időben kezdtem,de rettenetesen ellenállt.Másfél éves koráig csak szopott.nekem pont azt mondták az orvosok,hogy jobban ízlik neki az anyatej.Most már eszeget,de nagyon válogatós és makacs.Én úgy gondolom,hogy saját hibámon kívül kerültünk ilyen helyzetbe,mert nekem így már teher a szoptatás,hogy napközben 7-8-szor,éjjel is számtalanszor szopik.Szóval csak azt szeretném ezzel mondani,hogy nem mindig az anyuka dönti el,hogy meddig akar szoptatni,ugyanúgy mint azt sem,hogy lesz e teje vagy sem.
2010. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólásokat:-)

annyit azért kérdeznék,ha tudja valaki,h miért van az,h a Kisfiamnak próbálom kínálni néha tápszerrel,babatejjel,h legalább napi 1x azzal váltsuk ki az anyatejet,de Nem fogadja el!!Miért???

A tiszta vizen és az anyatejen kivül Semmit nem iszik meg.

Azt mondta az orvod,örüljek neki...

Valakinek hasonló??:-)

Csak gondoltam

2010. febr. 20. 14:26
 38/40 A kérdező kommentje:
csak gondoltam megkérdezem ezt is,biztos jár valaki hasonló cipőben:-)köszi :-)
2010. febr. 20. 14:28
 39/40 anonim ***** válasza:
én az utolsó válaszoló vagyok:És enni rendesen eszik a kisfiad?csak inni nem akar mást?Mert az enyém az anyatejen és a vízen kívül nem iszik mást,de mi a szilárd étellel is gondban vagyunk,mert keveset eszik és válogatós.
2010. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig anyatejesek nehezen fogadják el utánna a tápszert mert teljesen más íze van. Aki már kostolta az tudja. Az anyatejé édes víz ízű még a tápszer egy borzadáj. Az enyém se isza a tápszert meg de minek is itatnád vele. Már elég nagyok vagytok, hogy csak reggel meg este kapjon anyatejet napközben meg mehet a víz.Vagy sima tejet is adhatsz már nyugottan neki.
2010. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!