Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért néznek rám néhányan...

Miért néznek rám néhányan furcsán, ha megtudják, h a 20 hós Babám még szopik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 14:05
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
51%
én is féltettem a mellemet majdnem 5 hónapig mégis szoptattam. szerencsére nem ereszkedett meg, de nagyon izgultam emiatt. annyira, hogy beszéltem is plasztikai sebésszel, hogy ha mégis, akkor hogy lehet korrigálni. nem nagy ügy egyébként. szerintem nem kell lenézni, akinek annak ellenére is fontos a külseje, hogy anyuka lett. attól még ő is ugyanúgy szereti a gyerekét.
2010. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
32%
eszembe sem jutott ilyen baromság, hogy féltsem a mellem, hiszen erre van kitalálva, hogy az anya szoptassa a gyerekét
2010. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
52%
Azért ,mert tájékozatlan hülyék!
2010. febr. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
41%

Mi is szopizunk még 14 hónaposan. Mondjuk néhány hónapja érzem hogy nekem már sok ezért tudatosan csökkentettem. Nem volt könnyű most napi3 szopi van. Szeretném majd a középsőt is elhagyni aztán a reggeli és esti tőlem mehet addig amíg akarja. Annak azt írta pótcselekvés üzenem: Lehet hogy nem minden babának de néhány babának igenis nagy igénye van erre. Azt hiszem ha átélted volna amit én azzal hogy csökkentettem ezt megértenéd. Szívtelen vagy ha ennek ellenére elvennéd tőle.

Fogalmam sincs róla miért néznek rám is hülyén, de egyvalamit mondhatok. Az én k

2010. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
33%

folytatás...

Az én kislányom sosem volt beteg, a legszebb gyerek a környéken. Tökéletesen fejlődik. Gyakran mosolyog, nem hisztis. Igazi jó kislány. Szereti megölelni megszeretni az embereket a játékait ebből is látszik hogy szeretet gondja sosem lesz az életében. Ez nagyrészben szerintem a szoptatásnak köszönhetem úgyhogy én amíg tehetem szoptatok.

2010. febr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
48%
A te babád valószínűleg neked a legszebb a környéken. Másnak meg a sajátja a legszebb.. :)) De ezen könnyesre röhögtem magam, hogy a te babád a legszebb, mert anyatejes.. :)))
2010. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
64%
Én azért szoptatom a fiam, mert szeretem szoptatni. Nem okoz nekem kényelmetlenséget, akkor minek hagyjam abba, ha neki is jó. Egyátalán kinek mi a franc köze van hozzá?? Ha mégis megkérdezik, hogy még szopizik-e /általában látom csillanni a kárörvendő fényt a szemükben, hogy most majd jól beolvasnak, hogy ez milyen gáz/ én mindig büszkén jelentem ki, hogy igen, napi 3szor. Ha pedig elkezdenek pampogni közlöm velük, hogy ne haragudjanak, de állítsák le magukat, hiszen én sem szólok bele abba, hogy milyen pózban szexeljenek a párjukkal. Ez kb ennyire intim téma és csak 2 emberre tartozik. Erre mindenki befogja:-)
2010. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is anyatejes és tényleg sokkal jobb a gyerekem visekedése mint a többi korabelinek. És ezt nem én állítom hanem ők.19 hónapos és anyatejes. Igaz már csak este kap. De mindig nyugott baba volt két hónaposan aludt éjszaka sokkal könyebben kezelhető mint társai. Nem tudom, hogy ennek köszönhető-e de tény, hogy a védőnőm is sokszor mondta, hogy az anyatejes és a tápszeres babák közt ég és föld a különbség.Igaz ezt biztos nem mondja azoknak akik tápszerrel táplálnak hozzá.De azért elgondolkodtató.
2010. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Az én babám 15 hónapos lesz és még mindig szopizik.Van a környezetemben pár ember aki mosolyog rajta és mindig azt mondják de jó neked,hogy még szopizik stb...Ők teljesen elfogadják.

Viszont van pár olyan ember is aki nézz nagy szemekkel és csodálkozik,hogy még mindig cicizik???Hát igen mondom én szilárs táplálék mellett szopizik is napi 3-4x,mert jól esik neki és kéri a cicit,nem én erőszakolom rá.És ilyenkor kicsit fúrán nézznek.

Megmondom öszintén nem érdekel ki mit gondol és ki hogyan neveli a gyermekét illetve ha egyesek azt gondolják max 1 éves korig "kell" szoptatni a babát.Mindenki döntse el saját maga,hogy meddig szoptatja a babót.Ne foglalkozz ezekkel a dolgokkal örülj neki,hogy van egy gyönyörű gyermeked!!!

2010. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
77%
azért kíváncsi lennék, hogy a védőnőd honnan állapítja meg, hogy melyik baba anyatejes és melyik nem... mondjuk a játszótéren... :))))
2010. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!