Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti szoktatok mások előtt...

Ti szoktatok mások előtt szoptatni?

Figyelt kérdés
Frusztrál és zavarbaejt ha szoptatni látnak, a férjemen kívül mást nem tűrök el magam mellett ha éppen szoptatom a babámat. Egy-két rokonom furán néz rám emiatt. Csak én vagyok ilyen vagy más is van így ezzel? Szerintem ez olyan intim dolog, hogy nem igazán tartozik senkire.
2013. okt. 11. 14:37
1 2
 11/11 anonim válasza:
Teljesen megértelek, valahogy égőnek érzem, mások előtt szoptatni. Senki előtt nem akarok szoptatni, és az a helyzet, hogy még a férjem is zavar, nem mondtam neki, magától rájött. Fogalmam sincs, miért, de olyan kínosnak érzem, tudom, egyesek most biztos visszahőkölnek, hogy "de hiszen a gyerekedet táplálod" - hát épp ez az. Nem vagyok fejőstehén, engem ne nézegessen ilyen intim helyzetben senki, majdnem olyan, mintha a nődokinál épp széttett lábbal van valaki, aztán bejön egy rakás orvostanhallgató. Ne jöjjön, ne zavarjon, nem tartozik másra, sőt, engem még az is kínosan érint, ha mást látok szoptatni, nem vagyok rá kíváncsi, hogyan szívogatja a gyereke a melleit, más se nézze hogy nálunk hogy megy a kajáltatás.
2013. nov. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!