Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mások előtt szoktatok szoptatn...

Mások előtt szoktatok szoptatni? Nem zavaró?

Figyelt kérdés
A Szt. Jánosban fogok szülni, s ott úgy tudom hogy bárki mármikor mehet látogatni. Nem tudom hogy lehet majd ott szoptatni idegenek előtt.
2009. jan. 10. 08:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem szoktam.
2009. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Megkéred a látogatókat, hogy fáradjanak ki.Az egy "betegszoba", nem melegedő.Nem is illendő dolog társas szobában bent lógni, zavarva ezzel mások életét.
2009. jan. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez érdekes lesz, mert 2 ill. 4 ágyas szobák vannak, s ha mindenkihez csak 1-2 ember néz be látogatóba, akkor is egy csapatot kéne kizavarnom! Ez érdekes lesz.
2009. jan. 10. 08:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Én Debrecenben szültem, és ott ki is volt írva az ajtóra, hogy idegeneknek bemenni tilos. Aki látogatóba jön az szépen várjon meg kint. Nagyon kellemetlen lehet, főleg szülés után, hogy más emberek tátsák a szájukat.
2009. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én Tatabányán szültem és nálunk a látogatók még a kórtermekbe sem jöhettek be, főleg nem amikor szoptatás van. Ha valakihez jöttek látogatni annak ki kellett menni. A látogatók még a folyosóra sem jöhettek be. Idegenek előtt szoptatni kicsit morbid, de kérd meg őket, hogy menjenek ki, mert téged zavar.
2009. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden sem szabad bemenni a kórtermekbe, sőt a folyósóra sem a látogatóknak a gyerekágyas osztályon. Pedig ott is szinte egész nap van látogatás. Nem hiszem, hogy bárhol is be lehetne menni, egy 3-4 ágyas szobában lehet napi 15-20 látogató is, óriási fertőzésveszély az újszülötteknek.
2009. jan. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
akár érdekes, akár nem, kopogás nélkül tilos benyitni.Ha pedig itt az ideje az etetésnek, akkor a látogatókat ki kell tessékelni.A nevükben is benne van, LÁTOGATÓK.Te pedig benn fekszel.Jogod van nyugodt körülmények közt szoptatni.Nekem szerencsém volt, az ágyszomszédom egész családja és barátai normálisak voltak.Egy embert kellett csak kizavarnom, egy szerelőt.
2009. jan. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még ilyet,hogy a látogatók bemehetnének a kórterembe?
2009. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is tatabányán szülte és ki volt zárva, hogy valaki bejöhessen a folyosóra. Az nem így működik. Szegény kismama amúgy is meggyötört, nehogy már idegenek előtt kelljen szoptatni.

Baba-mama szobában leszel? Mert ha nem, akkor gondolom úgyis meghatározott időben fogják hozni a picurt szoptatásra, akkor a többi anyukával öszefogva már ki lehet tessékelni a tömeget.


Sok szerencsét

2009. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is azt mondtam,hogy senki előtt nem fogok szoptatni.De a szülés után megváltozott a véleményem.Már a szülés alatt is elfelejtettem hogy milyen szégyenlős voltam,de miután a szoptatáshoz kellett egy kis segítséget kérnem,jópáran megfogták a cicimet hogy segíthessenek.De megérte!Azóta is csak cicizik a kisfiam.Szerintem ott már nem fog ez a dolog érdekelni.Szép szülést kívánok!
2009. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!