Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy tudom megoldani az...

Hogy tudom megoldani az etetést ha egész nap az állatkertben vagyunk?

Figyelt kérdés

A problémaám az h 7hetes anyatejes babámmal megyünk kirándulni állatkertbe hétvégén.A szoptatást akkor kihagynám mert igaz kocsival megyünk de az állatkertből nem jöhetek ki,mert egyszeri belépés van ugye,bent meg nem fogok a wc-ben etetni,meg macerás is lenne mert több mint 1órát is szokott cicin lenni.Viszont ha így megyünk valahová szoktam kivenni a fagyasztóból tejet és azt visszük.Igen ám de ilyen hosszú útra/fél-egynap/még nem mentünk.Hogy tudom megoldani h amit elviszek tej ne romoljon meg ha egész nap a táskámban van ilyen melegben.Vagy ha hűtőtáskába viszem akkor hol tudom megmelegíteni?Gondolom sehol.

Valami megoldás csak van,érlek segítsetek!

A másik meg h ha nem szoptatom szinte egész nap akkor a melleim szétdurrannak estére.Menyjek a wc-be és fejjek?Én ezt már végképp nem értem.Ti hogy csináljátok?


2008. jún. 11. 11:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én úgy gondolom hogy diszkréten mindenhol meglehet etetni a babánkat,ez a világ legtermészetesebb dolga,gondolj arra hogy felnőtt emberek esznek ,isznak ,cigiznek csinálják ami jól esik nekik az utcán és bárhol , akkor egy csöpség miért ne tehetné?!?
2008. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

A szoptatásról nem szabad lemondani. Használj szoptatós kendőt, leülsz egy padra és már szoptathatsz is. Az emberek még csak észre sem fogják venni, hogy szoptatsz. Én nemrég vettem ilyet, annyiba kerül mint egy szoptatós párna. Ajánlhatom a www.szoptatoskendo.hu oldalt.

Én nagyon szeretem, mert azóta már strandra is járhatok és nem kell otthon ülnöm a szoptatós időszak alatt.

2008. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Első gondolatom, nem mennék ilyen kirándulásra. De ha ragyogó idő van, és ahogy írta valaki, pelenkázó helyiség, és ez a célnak megfelelő kendő is, nem gondolkodnák rajta. Persze a pici biztosan nem élvezi a látványt. DE ha az anyának a lelkének ilyen kikapcsolódásra van szüksége, igeni s el kell menni kikapcsoldni. Látni még a buszon is néha hogy valaki szoptatja a picikéjét.
2010. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!