Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hetes a babám. Eddig mindig...

2 hetes a babám. Eddig mindig egyik ciciből szoptattam, de a következő etetést alig bírtam kivárni, úgy feszült a másik. Az is jó, ha mindig mind a két ciciből szoptatom, hogy én ne szenvedjek két "evés " közben?

Figyelt kérdés
A védőnő ajánlotta a váltott cicizést.
2009. jún. 12. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A váltott cicizés jó,a maradék cicit, amiből éppen nem evett ,fejd le ,nyugi, következő etetésig újratermelődik.
2009. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Egy szopi az egyik mellből,következő szopi a másik mellből!Így a leg hatékonyabb a tejelválasztás!Ha nagyon feszül fejjél le egy keveset belőle a két cicizés között!Nekem jó volt így!Nemsokára beáll a kereslet-kínálati mennyiség és elmúlik a feszülés és a fájdalom!
2009. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó a két mellből szoptatás,csak arra kell figyelni hogy rendesen kiürítse az első mellet a baba és csak azután áttenni a másikra,mert ha túl hamar átrakod akkor bent marad a tápláló zsírdús tej.Ezért kevesebbet termel majd a szervezet és be is gyulladhat.A következő etetést azzal kell kezdeni amiből utoljára evett. Ha neked bevállt az egy mell akkor csináld azt,abból ami feszül,fejjél le valamennyit,csakhogy megkönnyebbüljön. Nézz körül itt is ha van időd:szoptassugyesen.hu vagy lll.hu.
2009. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!