Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan kell számolni a követke...

Honnan kell számolni a következő etetést, az előző szoi kezdetétől vagy befejeztétől?

Figyelt kérdés
mind2 verziót hallottam már. igény szerit szoptatok,csak kiváncsiságbol kérdem,hisz ha 40-60percet is cicin van a baba nem mindegy h számoljuk
2010. jún. 18. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a kezdetétöl,mert biztosan nem szopik 60 percig! Max 20-30 percig,utána csak cumizik vagy alszik rajta.
2010. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igény szerint szoptattam,40 vagy 60percig soha.Az elejétől kell számolni,direkt rákérdeztem anno.Sokszor volt olyan,hogy befejeztem,büfi,alig csináltam valamit már kezdtem is előről.
2010. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sose számold,ha kéri a gyerek akkor adj neki.Akkor érdemes számolni,ha elindulsz valahova és tudnod kell mikor éhezik meg.Minden gyerek más ki kell tapasztalni és az attól is függ jóllakott-e vagy csak keveset evett.
2010. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!