Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szeretném elválasztani, de...

Szeretném elválasztani, de nem tudom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon nagyon elegem van a szoptatásból, szeretem meg minden, meg tudom a kapcsolat, de nem sok ez már egy kicsit? Mindenki furán néz ránk, és már nekem is kényelmetlen! Gyerekem 3 és fél éves...
2011. okt. 15. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Uhh.. éves? az enyém 3,5 hónapos volt, mikor abba kellett hagyjam egy erős gyógyszer miatt, de bevallom, nem is bántam, nekem már az is hossú volt. (fájdalmas volt végig, és alig is volt tejem).


Ő mostmár nagy gyerek, beszéld meg vele. Pld. cseréljétek ela cicit egy kisvonatra.. vagy amit nagyon szeretne. De akkor tudnia kell, h nincs több cici!

2011. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tudom,hogy durván fog hangzani,de nálunk csak ez az egy módszer vált be: bekentem a cicim citrommal,-de előtte mondtam neki,hogy megromlott a tej és nem fog neki már izleni és amikor megkostolta,akkor szembesült is vele.az első 2napban mindig kéznél volt a citrom ha megint megakarná kostólni.2-3nap alatt le is szokott!
2011. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg vele,hogy nincs több cici."CSeréld"el vele valami játékra amit szeretne.Utána légy kitartó,és semmiképpen ne engedj neki.Rettentő nehéz lesz,de csak pár napig .(remélhetőleg)Én nagyon cici párti vagyok,de akkor is kb 2 éves koráig gondolkodom a ciciben(most 16 hós).Nekünk is kemény lesz az elválasztás!Kitartás!
2011. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az offért, de engem is érdekelnek a válaszok. Hasonló cipőben járunk, kislányom 2 és fél éves és a cici a mindene, már nagyon fárasztó éjjel is többször kelünk és napközben is sokat cicizünk. Az, hogy adok a cici helyett egy plüss figurát vagy egyebet nálunk biztos, hogy nem válna be. Várom én is a tanácsokat.
2011. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha eddig kibírtad,akkor már nincs sok,elhagyja magától.Enyém is ennyi idős korában hagyta el,enyhe rásegítéssel.Mondtam,hogy fáj a cici,persze ez nem egyik napról a másikra történt.

Gratulálok neked,hogy eddig kitartottál,nem fogod megbánni,hosszú távon fog érvényesülni az elmúlt 3 és fél évetek.

Azt megsúgom,hogy utána sem lesz leányálom,mert 1 hónapja hagytuk el,és iszonyúan fájnak a melleim.Csak ,hogy tudd mire számíts.

2011. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is cicifüggő volt,de amint 17hós lett nem adtam neki azt hittem,hogy nehezebb lessz és sok idő mire leszokik,de azóta cumisüvegbe kap kakaót,bár nekem nagyon hiányzik a szoptatás,de,már ő nagyfiú:))és azóta az éjszakát is átalussza.
2011. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerosom leragasztotta a bimbojat es mondta hogy bibis. 3-4 napig ez igy ment, aztan a gyerek mar nem kerdezte tobbet.

Nekem sajnos egyik naprol a masikra elapadt, amikor 8 hos volt a lanyom, de meglepo modon nem volt siras erte, konnyen elfogadta a tapszert.

2011. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 17. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!