Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma hajnalban 2 kor szopizott...

Ma hajnalban 2 kor szopizott a babam utoljara azota nem tudom beinditani a tejleado reflxet? Mit tegyek? Volt mar meleg furdo, maszirozas semmi nem hasznal?

Figyelt kérdés
Az utobbi napokban stresszes volt az eletem,biztos emiatt.
2010. dec. 24. 08:41
 1/4 anonim válasza:
Tedd rá nyugodtan ő ki tudja szívni biztos amúgy hogy a stress számít de annyit nem hogy baj legyen.Tudom mi a stress hidd el szívműtétje volt a picinek nekem is volt időszakosan kevesebb tejem de ha sokat iszol már a következő etetésnél többnek kell lennie.De a pici ki tudja szívni hiába érzed úgy hogy a melled nem feszül biztos nincs benne elég hidd el van! Gondolj arra, hogy ha kevesebb is van pillanatnyilag el van a kevesebbel is és max két óra múlva visszateszed addig meg igyál ha tudsz pihenj nézz meg egy filmet.A lényeg hogy ne hagyd magad mennie kell.Háromgyerekes anyuka a legkisebb akiről írtam most négy hónapos.Hajrá majd írd meg sikerült e.puszilom a picurkádat ari vagy hogy ennyire szereted hogy aggódsz a tejcsije miatt más simán a tápszerhez nyúl nem foglalkozik vele hogy a picinek mennyire fontos az anyatej.
2010. dec. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy hogy irtal.Nekem o a 4. babam mar nagyon sokat szoptattam remelem hogy igazad lesz es tenyleg beindul a tejcsi.
2010. dec. 24. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Tedd mellre a picit, majd ő beindítja, ne félj. Nekem is van úgy, hogy fejni nem tudok, mert nem indul be a reflek bármit csinálok, de a babám pár perc alatt kiszív 100-at belőke! :)


Sok sikert és nyugalom, az a legfontosabb!

2010. dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat azota hala Istennek minden rendben.Szep karacsonyt,boldog uj evet kivanok!
2010. dec. 25. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!