Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi ez, mellgyulladás? Éjjel...

Mi ez, mellgyulladás? Éjjel kezdődött, nagyon fájt az egész mellem, aztán ahogy nap közben szoptattam, jobb lett, nincs benne göb, nem csomós, nem kemény nem piros, nem meleg.

Figyelt kérdés
Viszont majd meghalok, annyira fájnak a végtagjaim, illetve mindenem, a fejem, stb.2 aspirint bevettem,mértem a lázam,a legmagasabb mért 37,5 volt,de komolyan mondom ugy érzem magam mint akinek 41fokos láza van...mi lehet ez?Szárazon köhögök,és van már 2 hete amióta megszulettet a babám egy -két repedés is a mellbimbómon.
2010. okt. 4. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megfáztál. A végtagfájdalom, köhögés, hőemelkedés erre utal. Menj dokihoz!
2010. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem piros és nem meleg, akkor nem mellgyulladás. Attól, hogy nincs benne csomó, vagy nem kemény, még lehet mellgyulladás. Ha nem vagy jól, mindenképpen hívj orvost. Ha két hete szültél, ne TE mászkálj. A berepedt mellbimbóra nagyon vigyázz, ha nem muszáj ne viselj melltartót, és lehetőség szerint sokat "szellőztesd".

Szopi után ne töröld le a picúr nyálát, és kenj rá pici anyatejet. Ha piros lesz a cicid és meleg, azonnal menj orvoshoz. Ha csak ügyelet van, akkor is! Csúnya dolog a mellgyulladás, én már csak tudom, 2-szer volt 6 héten belül. :-((

Jobbulást!

2010. okt. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kérj szoptatási tanácsadótól segítséget!

nagyon profik, lelkiismeretesek. nekem is ők segítettek.


[link]

2010. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A mellemnek szerintem már semmi baja,a köhügés maradt,láz volt éjjel 39 is,mára lement szerencsére,remélem igy is marad,egyéként két hete császároztak,remélem semmi koze hozzá.Köszi
2010. okt. 5. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!