Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az 1 hónapos kisfiamat nem...

Az 1 hónapos kisfiamat nem tudom rászoktatni a 2 órás evésre! Kb 20 percenként lenne cicin! Mit tegyek? Csak a tejet fogadja el!

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
szoktad mérni,van elég tejed?lehet,éhes marad.
2010. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a közelségedre vágyik, lehet, hogy csak éhes maradt, mindkettőre megoldás a szoptatás, így a babád melletted van, és tuti lesz tejed is, ha ilyen gyakran szoptatod, a kisfiamnak még 5 hónaposan is voltak ilyen időszakai, most 8,5 hónapos és még mindig tudom szoptatni, mert akkor, amikor ezt csinálta, nem szoktattam le róla. még nagyon pici, hagy egy kicsit, had irányítson ő, pontosan tudja, mire van szüksége :-D

ez ugyan nagyon fárasztó, de hosszú távon kifizetődő :-D

2010. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De hasféjós is! Nem a sok evéstől? Nem szoktam mérni a tejet!Mire kifejem, már enne!
2010. máj. 29. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!