Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A férjnek, illetve anyósnak...

A férjnek, illetve anyósnak vagy családtagoknak mennyire van joga beleszólniuk abba, ha az anya nem nagyon akar szoptatni, inkább tápszer mellett dönt?

Figyelt kérdés
Bár ezt a kérdést más területekre is levetíthetjük, pl. mennyire van joga valakinek beleszólni, ha a párja vagy családtagja úgy dönt, nem kell mindig ölbe venni a gyereket mikor sír, pihenni is van joga az embernek, meg ha olyan gyerekágyat szerezne be, amiből nem tud kimászni a gyerek (érthető, hogy ez megkönnyíti a dolgot). Te a párod, esetleg gyereked, menyed/vejed hasonló döntéseit mennyire vitatnád, ha ő azt válaszolni, jó akkor te csináld másképp, de nekem is jogom van dönteni.
jún. 26. 01:31
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
24%

29,

Ha olyan nehéz tápszerezni, miért is nem próbálsz meg szoptatni a másodikkal?

Kis önellentmondást érzek. 😅

Senkitől se hallottad, hogy könnyebb a tápszer? Igazából csak az tudja, aki mindkettőt próbálta.

Én igen. Ezerszer könnyebb volt a tápszer. Na most mi lesz?

jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
50%
Ha születne még 1 gyermekem, azon percen tápszeres lenne. Ami nálunk ment, a kezdetekkor, egy remálom. Meg lustanya?🤣🤣 Szerintem tudod ki a lusta? Aki minden nyekkenésre a csecsére teszi az 1 eves gyerekét is. Ilyenkor már nem jön be a 9 hónapig egyek voltatok szöveg.. egy 1 évest, sot, egy 6 hónapost is meg lehet mashogy vigasztalni. Pl foglalkozni vele 😊 de jobb beledugni egy bimbót a szájába, hisz ő iszsz 🤣🤣 persze. Csak a csöcs lehet az igénye. Természetesen
jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
38%
32, akkor nyugicumit se adsz, igaz? Se a 6 hónaposnak, se az egyévesnek, de a 3 évesnek végképp nem, igaz? :)
jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
54%

Hihetetlen egyszerűen, amit itt felnőtt nők művelnek, mert épp valaki, akit NEM IS ISMERNEK, nem anyatejjel táplálja a SAJÁT gyerekét 😂


A tejjel a gyerek az agyatokat is kiszívta?

jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
62%
2 tápszeres vitatkozik és ezért is az anyatejjel táplálók a fekelősek, 34? 🤦
jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
31%
4 oldalon át?
jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
36, 25-ös kommenttől kezdve mindegyik az, erre jön a 34-es
jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
54%
3 évesnek nyugicumi? Amúgy én ezt anyaként is beteg dolognak tartom mikor már a nagy gyereknek valaki a mellét nyomkodja a szájába, jézusom…
jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
50%

De, cumizni tud alvás közben, játék közben, stb, én meg nem akarok egy élő cumi lenni a masfel eves gyerekemnek, köszi 😊

Amugy nem tok mindegy ki mit csinal? Zarojelben kerdezem

jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Mert már most tudom, hogy nem termelek prolaktint. Azért nem fogok szenvedni vele, mert csak fájni fog, de úgysem lesz tejem. A hormonpanel kimutatta. Meg azért is fogok tápszerezni, mert ehhez van kedvem. Nehezebb, igen, ugyanis isten se tudja, hogy a második gyereknek melyik tápszer lesz a megfelelő. A fiamnak a nyolcadik lett jó. Cumisüvegből meg a harmadikféle.

Viszont tudom azt, hogy nem az anyatej teszi a jó anyát. Most megbotránkozhattok, ez van. Remélem ettől nagyobb lesz a tejhozam. Nem majd még itt hisztiztek, mert valaki nem úgy csinál valamit, ahogy nektek tetszik.

Neked könnyű volt a tápszerezés, örülj neki. Másnak meg kínszenvedés, mert hasfájós, allergiás, refluxos, érzékeny a baba. Köss már bele, ősmami.

Cumit meg nem adnék neki, ezer módon meg lehet nyugtatni, nem csak kajával meg pótszerekkel.

Amúgy olyantól is hallottam, hogy nehezebb a tápszer, aki szoptatott is. Akkor most mi van? Feldől a világ?

jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!