Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rossz anya az aki - bár van...

Rossz anya az aki - bár van teje - nem szoptatja a gyerekét, mert nem olyan kényelmes?

Figyelt kérdés

Mint a cikkben szereplő személy: [link]


Meglepően sokan értenek vele egyet, hogy a saját kényelme az első, a gyerek pedig másodlagos



jún. 25. 00:55
 71/95 anonim ***** válasza:
0%
#61 De egy anonim oldalon te mégis miből gondolod, hogy tudod, ki vagyok, és ugyanaz vagyok, mint más kategóriákban? :D Hát már azt nem találtad el, hogy milyen nemű vagyok. :D
jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim ***** válasza:
63%

Mert minden válaszod elé # jelet teszel.

Ugyanígy kötekedsz, visszajárkálsz, hergelsz. Vadparaszt vagy, látszik, nemtől függetlenül.

jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 anonim ***** válasza:
7%

Nagy baj van az emberek fejében. Mindenki pirosra van pontozva aki szerint ez nem normális dolog. Pedig nem az! Az, hogy ki jó meg rossz anya azt döntse el mindenkinek a saját lelkiismerete.

Én nem tudnám szándékosan nem szoptatni a gyerekemet. Legjobb lenne ha megszülni sem kéne csak úgy rendelni aztán megjön postán nem? A könnyebbik út a logikus hát tiszta sor akkor az biztos jobb is úgy. És akkor a gyereknek mit mondasz majd ha felnő? Hogy volt tejem csak nem adtam mert rosszul voltam a gondolattól is, hogy szoptatni kelljen téged? Vagy hogy nem volt rá idő mert mással kellett foglalkozni és egyebek?

jún. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
92%

Miért kéne ezt a gyerekkel később megbeszélni?

Soha, eszembe nem jutott, hogy számon kérjem ezzel kapcsolatban az anyámat. Nem ettől függ a jóanyaság, nem ez határozza meg a későbbi kapcsolatot a gyerekkel.


A tejgőztől már nem láttok, az a nagy igazság.

jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
#72 Ezt rengetegen csinálják, én is itt tanultam el.
jún. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim ***** válasza:
78%

Persze, azt is kerjuk szamon anyanktol felnottkent, hogy miert szoptatott vagy nem szoptatott. 🙄

Ugye ezt te sem gondolod komolyan 73-as? Ki a francot erdekel?

Engem pont hidegen hagy. Nagyon sok dolgot nem csinaltak jol a szuleim, nagyon sokert hibaztathatnam oket, de pont ez…

Barcsak ne szoptatott volna, de akkor ne allt volna ossze az alkoholista neveloapammal.

Barcsak inkabb ne szoptatott volna es cserebe o se ivott volna.

Barcsak soha ne szoptatott volna es cserebe nem dob ki 19 evesen otthonrol azzal a szoveggel, hogy o akkor felnevelt, lehet innen menni.


Mit erek a szoptatassal, ha apam amugy lelepett, anyam meg tonkretette az eletem?

Na en emiatt valoban nem tudok a szemebe nezni. Es ennek semmi koze a szoptatashoz.

jún. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim ***** válasza:
83%
Nektek hogy jut eszetekbe ilyen, hogy majd felnőtt korban számon kéri valaki az anyját, hogy szoptatta-e vagy sem? Ez már azért egy kicsit nonszensz! Van ez a pár szoptanáci, aki itt is habzó szájjal sz@ranyázik, a többséget viszont egyáltalán nem érdekli, hogy ki mivel eteti a gyerekét. Gondolom ti vagytok azok, akik aztán el sem mozdultok a gyerek mellől sehova, nehogy megsérüljön a lelke .
jún. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
77%
Jaj ez a cikk kirobbantotta a harmadik világháborút valamelyik nap facebookon. Senkinek semmi köze ki mit miért csinál. Én szülés elött eldöntöttem hogy nem szeretnék szoptatni de amikor megszületik de mondtam hogy amikor megszületik megszoptatom így is lett és ez ennyiben is maradt, tápszert adtam neki. Senki véleménye nem érdekel.
jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
24%
Mi köze van a szoptatásnak ahhoz, hogy később milyen anya leszel? Semmi. Szoptatom a gyereket ha már megszültem és kész. Még a végén belőlem lesz a legszarabb anya a világon meg azokból akik szerint ez tök oké.
jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 A kérdező kommentje:
78 igen, ezért is voltam kiváncsi itt anonim mit mondanak az emberek. Mondjuk furcsának tartom, mert ha olcsó táppal eteted a kutyádat akkor szarember vagy, ha a gyereket egészségtelenül akkor meg senkinek semmi köze hozzá
jún. 26. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!