Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rossz anya az aki - bár van...

Rossz anya az aki - bár van teje - nem szoptatja a gyerekét, mert nem olyan kényelmes?

Figyelt kérdés

Mint a cikkben szereplő személy: [link]


Meglepően sokan értenek vele egyet, hogy a saját kényelme az első, a gyerek pedig másodlagos



jún. 25. 00:55
 41/95 anonim ***** válasza:
20%
#41 Ezt miért pontoznánk le? Ez egy tök más dolog (amivel érdemes orvost felkeresni), mint az, hogy "a kisebbik gyerekem 2 hónapig szopott, a nagyobbik 2 évig, mert nem akartam, hogy a nagy egyedül érezze magát, miközben a kicsit szoptatom". Azért érzed, hogy ez két tök más dolog, nálad fizikai, nála meg agybetegség.
jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 anonim ***** válasza:
22%
Nekem sokkal kényelmesebb szoptatni.. állandóan tápszert készíteni, éjszaka is.. akkor utazáskor tápszerrel készülni.. ahh nem bírnam. Hálát adok az égnek hogy szoptathatok.
jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 anonim ***** válasza:
16%
Igen. Rossza anya. Főleg második gyereknél tudja már előre az ember, hogy az elsō hónapok a szoptatásról szólnak. Ha ezt nem akarja vállalni, akkor ne vállaljon gyereket
jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim ***** válasza:
73%

Nem rossz anya, ahogy a szoptatástól sem lesz senki jó anya, hiába gondolja ezt itt pár egyén.

Döbbenetes, amit itt megengedtek maguknak néhányan. Gondolom mit taníthatnak a gyereküknek, dehát ők már jó anyák, hiszen szoptattak, más nem számít...

jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
80%

Remélem, akik itt sz_Ranyáznak másokat, hatalmasat élveznek rá:D

Betegek vagytok basszus. Anya vagyok, el nem tudom képzelni, hogy érdekeljen annyira más anya, nő, hogy OK NÉLKÜL, 0 kontextussal pálcát törjek felette, csaholjak, hogy "Igeeen, te rossz anya vagy!! Bibibiii, én szoptattam!!".



Nem ettől függ.

Mi az első 4 hetet végigküzdöttük, fájtak a melleim, vérzett, egyszerűen gyomoridegem volt, ha meghallottam, hogy sír a baba és tudtam, mi következik. Utáltam az egészet.

A gyerekorvosunktól kérdeztem, meddig erőltessük ezt, ő azt mondta, hogy erőltetni semeddig nem kell, addig csináljam, amíg a babának ÉS nekem is jó. Sokkal többet ér hosszútávon egy boldog, kiegyensúlyozott anyuka.


6 hetes korára teljesen átálltunk a tápszerre, és megváltozott az életünk, életminőségünk. Újra nőnek éreztem magam, nem rettegtem az etetésektől, a gyerekem mosolyogni látott, amíg evett, nem csendben sírni. Egyet bánok, hogy ezt nem hamarabb léptük meg.

jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
62%

"Főleg második gyereknél tudja már előre az ember, hogy az elsō hónapok a szoptatásról szólnak. "


Sajnálom, hogy a társadalom ezt nevelte beléd! :(

Ez olyan, mint, hogy a kórházi napok nem wellness napok, hanem a túlélésre kell játszani és csendben tűrni, ha a csecsemős, vagy az ügyeletes éppen aláz?


Nekünk az első hónapok a rózsaszín, babaillatú boldogsággal teltek, nem a mellgyulladással, fejéssel, 0-24 melltartós léttel, meg felázott mellekkel...

jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:
65%

Istenem, ez a 3 pipás szerencsétlen más kérdéseknél is ontja magából a hülyeséget. :D



Bari, szembemész a forgalommal állandóan, nem tűnik fel?

jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:
71%
Na, előjött az asszonyállat egyesekből, kimásztak az anyatejgőzből. Csodás.
jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim ***** válasza:
63%
Na pont ezert nem regisztralok es lepek be anyukas csoportokba, pedig sokan ajanlottak. Ez a merhetetlen frusztracio, gyulolet, nem tudom honnan es miert jon. Anya anyanak farkasa.
jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:
15%
#46 Azt mondod, téged nem érdekelne más anya, nő, mégis leírtad az egész saját kálváriádat. Akkor te érdekeljél minket vagy ne? Most hogy is van ez? Tanuljátok már meg, mire való ez az oldal, és ha már feltesztek egy kérdést, viseljétek a nem várt következményeit is, ha már nincsen védőnőtök, orvosotok, anyátok, barátnőtök, pszichológusotok, hanem idegeneknek írogattok. Bizony az unatkozó idegenek visszaírnak, és nem azt, amit szeretnétek hallani. Ha nem tetszik, el lehet menni.
jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!