Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rossz anya az aki - bár van...

Rossz anya az aki - bár van teje - nem szoptatja a gyerekét, mert nem olyan kényelmes?

Figyelt kérdés

Mint a cikkben szereplő személy: [link]


Meglepően sokan értenek vele egyet, hogy a saját kényelme az első, a gyerek pedig másodlagos



jún. 25. 00:55
 21/95 anonim ***** válasza:
71%

Jojo, kiveteleztem a naggyal, a gyerekem meg lelki nyomorek lett. Mindketto.

De mar 6 eves a kisebb, erdekelne ez mikor jon ki rajta? Es a nagyon!? Nagyon varom!!!

Kerlek mondjatok meg!!!

jún. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
5%
#21 Fú b*zmeg, ez az értelmetlen dramatizálás, ezt csinálta az én anyám is, ezzel fogod tönkretenni őket.
jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 anonim ***** válasza:
6%
Aztán majd az lesz, hogy 20 év múlva ha bármelyik gyerek boldogtalan (márpedig abban a korban már csak az ő felelőssége tenni valamit), akkor ott fogsz bőgni a vállán, hogy bocsásson meg neked, hogy sz*r anya voltál, ami azért jó, mert amikor a saját életét kéne rendbetennie, még akkor is téged kell vigasztalnia. Tipikus toxikus gyökér. Ha mindent ennyire a lelkedre veszel, mit fogsz csinálni, amikor kamaszodnak a kölkök? Nagyobbat hisztizel, mint ők?
jún. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 anonim ***** válasza:
0%
19es oké akkor még kb olyan 5-6 év és látszani is fog.
jún. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
66%

Szoval eddig par ev volt, most meg mar 20 ev lett belole, csak mert nem szoptattam?

Jolvan, rendben. Akkor varom 20 ev mulva, hogy tonkretettem a gyerekem eletet, akinek a vallan fogok sirni (?). Veletlenul se az szamit, hogy hogyan neveljuk oket. Nem. Az szamit, hogy abbahagytam a szoptatast, mert en igy szerettem volna, egy olyan korban, amire nem is emlekszik.

OKE🤣😭

jún. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
7%
#19 Csak én azt nem értem, hogy ha annyit foglalkoztál a nagyobbikkal... Nem tudom, mekkora a korkülönbség a gyerekek között, de ha a nagyobb volt már legalább 1,5 éves, akkor azért ha foglalkozol a gyerekeddel, megoldod, hogy elfogadja, hogy a kicsivel is foglalkozni kell. A 4 éves gyerek is megmondja, hogy "anya, vidd vissza a babát, nem kell", de azért szereti, és normális szülők mellett nem gondolja azt, hogy őt kevésbé szeretik csak azért, mert a kicsivel többet kell foglalkozni. Persze, vannak végletes esetek, amikor a szobatiszta gyerek is újra bepisil, csakhogy foglalkozz vele, de még ilyenkor sem mondjuk azt, hogy akkor a kicsi igényeit kevésbé elégítjük ki.
jún. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
5%

majd akkor ha a kicsit felvilágosítják hogy ő sose kapta meg azt amit a nagy, azért nem szoptattad hogy neked és a szent nagynak jó legyen. Aztán majd jössz sírni brühühü miért nem szeret a gyerekem?


Amúgy meg a lelki problémák olyan 10-11 éves korban szoktak kezdődni, a kiskamasz kor kezdetével. Mikor már elég értelmes hogy magától rájöjjön dolgokra

jún. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 anonim ***** válasza:
6%
#26 Nem, nem annyira számít, hogy neveled. Az számít, mit lát otthon, az az igazi nevelés. Meg egy picit a genetika. Genetikailag már megszívta, mert a te gyereked, aztán azt látja otthon, hogy ő nem érdekel senkit, amint ezt elkezdi felfogni, általában kamaszkorban, rosszabb esetben fiatal felnőttkorban (mert akkor mélyebben üt), akkor lesz nagy baj. Ha kamaszként az arcodba vágja az ajtót, akkor jól jártál, ha felnőttként mindenben sikertelen és idegösszeomlik, az a nagyobb baj. Láttam már mindegyiket.
jún. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 anonim ***** válasza:
6%
Amúgy hozzáteszem, a nagyon is ki fog jönni, mert az a normális (és normális szülő így is nevel), hogy a testvéreket azért össze igyekszik tartani. Elvégre normális esetben a szülők hamarabb halnak, férjek-feleségek akár jöhetnek-mehetnek, de a testvér, már ha jó testvér, az örök. És bizony nem jó az a testvéri kapcsolat, ahol az egyik féltékeny, a másiknak meg bűntudata van.
jún. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim ***** válasza:
68%

De ezt honnan veszitek? Komolyan, milyen teoriakat raktok ossze a fejetekben, csak mert NEM SZOPTATTAM,ezert ez azt jelenti, hogy kiveteleztem a naggyal? Azt irtam, hogy vegre szabad lett ket kezem. Attol meg a pici ott volt mellettunk, nem volt kirakva az udvarra, hogy akkor nevelje fel magat.


Komolyan mondom undoritoak vagytok. Ha egy no ugy dont, nem szoptat, mert a csaladi elet neki fontosabb es igy tudta jol megoldani, akkor mar mindenfele undorito szar szemetnek be van allitva.


Na feladom, tenyleg, szerencsere en tudom, hogy mi van itthon, ti meg nyugodtan hergeljetek magatokat a kitalalt baromsagaitokkal 😂😘

jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!