Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rossz anya az aki - bár van...

Rossz anya az aki - bár van teje - nem szoptatja a gyerekét, mert nem olyan kényelmes?

Figyelt kérdés

Mint a cikkben szereplő személy: [link]


Meglepően sokan értenek vele egyet, hogy a saját kényelme az első, a gyerek pedig másodlagos



jún. 25. 00:55
 51/95 anonim ***** válasza:
83%

Gyomrom forog itt néhány "nőtől".

A kapa lóg a szátokból, van férfi, aki örömmel megy haza hozzátok, boldog, hogy a párjának, társának nevezhet titeket? Ha itt így viselkedtek, mit művelhettek otthon?

Ti vagytok a nagy anyaminták, a tökéletesek? Mit adtok át a gyereknek? Hogyan rugdossanak másokat? Nem az elfogadásra kéne inkább törekedni? Vagy arra, hogy mindenki foglalkozzon a saját dolgával, saját kölykével?


Ezerszer inkább legyen olyan anyám, aki tápszerrel táplál, mint olyan, aki egy büdös paraszt és a másik szemét szedné ki a képernyőn keresztül, mert az valamit máshogy csinál. Nem ég a pofátokról a bőr?

jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
68%

51-es, te nem tudod, mire való az oldal.


Több kérdés alatt látom a válaszaidat, állandóan értetlenkedsz, kötözködsz a kérdezőkkel, többi válaszolóval.

jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
69%

"Tanuljátok már meg, mire való ez az oldal,"


Hát, nem arra, hogy frusztrált Mancika itt vezesse le a felgyülemlett feszkót, és "szólásszabadság" címén undorító, minősíthetetlen stílusban írogasson, akár a kérdéshez releváns dolgot, akár mást.

Mert te ezt csinálod, mindenhol, felismerhető a stílusod. :)

jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:
61%

3 pipáska úgy érzi, mindenki válasza hozzá szól, reflektál is rendesen mindenkinek:D Akár kérdezték, akár nem.

Apuka már alkalmi süket gondolom otthon ennyi hülyeségtől.

jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:
0%
#53 Mondj már példát arra, hogy én mely kérdés alatt kötekedtem?
jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:
68%

Azt írja a cikkben:

"azért nem teszem mellre a kisbabámat, mert egyszerűen nem érzem jól magam ebben a helyzetben."


Teljesen oké, ő nem érzi jól magát így, ezzel nincs semm gond. A fejés lenne esetleg megoldás, mert úgy mégis csak anyatejet kap, viszont nem cuppog a mellen, ami az anyának kellemetlen. Arról nem is beszélve, hogy sok nőnek pl. fáj a szoptatás, de tabu erről beszélni.

Könyörgöm, ez alapvetően egy egészségügyi dolog. Én sem adok kéretlen tanácsokat ismeretlenül, hogy milyen aranyér kenőcsöt kéne használnia és nem háborodok fel, ha kiderül, hogy nem azt használja.

jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 anonim ***** válasza:
8%
#57 Alapvetően én sem adok kéretlen tanácsot, de ha valaki kéretlen tanácsot kér, akkor igen. Itt meg egyébként egy cikkről való véleményezésnél írta le az élettörténetét kéretlenül az idiótája, tudod, én úgy vagyok vele, hogy aki hülye, az fizesse meg az árát.
jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
41%
Kapát igazítsd már meg, kilóg, szóltunk már.
jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim ***** válasza:
0%
#59 Csakhogy szerintem te valakivel összekeversz, mert ebben a kategóriában szinte soha nem írok, de kitaláltad, hogy én vagyok az, aki mindig kötekedik.
jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 anonim ***** válasza:
71%

Nem attól vagy rossz anya, hogy szoptatsz vagy nem szoptatsz.... Anyukám szoptatott, engem és az öcsémet is... Baromira ki lettünk vele segítve, mikor egész életünket terrorban éltük.. És olyan traumákat hurcolunk magunkal felnőttkorunkra, hogy ihaj...

A kötődő nevelés és a gyermekeddel való kapcsolódás teljesen máson alapszik.

Ha ti így viselkedtek otthon is, amiket idefröcsögtetek.. A helyetekben nagyon szégyellném magam... De ha nektek gyermekeitek vannak.. Mérhetetlenül sajnálom őket, mert ilyen szülővel ők sem ússzák meg traumák nélkül.. Hiába szoptattál te ősanya.

Én 3 hétig szoptattam. Azóta tápszeres. Soha beteg még nem volt, pedig mi az apukájával már rengetegszer. Egy csoda okos tüneményes kiscsaj, aki imád minket, mi meg mégjobban őt. Megtanítom majd mi az az empátia, elfogadás, hogy alázni segítség helyett nem menő. Nem tartom magam szuperanyának... De mindent másképp fogok csinálni mint az én anyám aki szoptatott, de olyan romlott volt mint ti akik itt gyaláztok más édesanyákat.

jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!