Szeretsz szoptatni?

Figyelt kérdés
Én nagyon.
2010. aug. 28. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Én is szerettem.Annak ellenére hogy egy szoptatás kb.egy órát tartott,volt amikor többet is,hogy az elején ugy fajt majd meghaltam,mindenféle kompromisszumokat kötöttem magammal,amikor még nem szuletett meg,hogy majd ha a gyerek 3 hónapos lesz abbahagyom.Aztán amikor 8 hónaposan leválasztotta magát még sirtam is.
2010. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

Szintén. Imádom, ahogy hozzám bújik, néz a drága szemeivel, néha fogja a felsőmet, vagy a melltartómat. Közben szuszál, kortyol, belőlem táplálkozik.... csodálatos dolog.


4 éves csajszi, 2 éves kissrác, 5 hetes kiscsaj anyukájuk

2010. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

A másodikat az első 2 hónapban nem,mert baromi fáradt voltam, és óránként kellett magamra tenni,a háztartást is egyedül vezettem,meg a naggyal is törődni kellett-nem igazán tudtam kiélvezni a dolgot

Egyébként igen. Most a kicsi 13 hónapos,és este még mindig rajtam csüng:)

2010. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek,én nem szerettem. Én is úgy indultam neki hogy minél tovább szeretnék szoptatni,de mindég nagy kínszenvedés volt. A babám állandóan sírt feszült a cicin, állandóan rajta lógott,de mégsem volt neki elég a tejem. Így is 3hónapig szoptattam,de mióta tápszert kap sokkal nyugodtabb.
2010. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Az elsőnél őszintén: nem...nagyon fájt, rengeteget küzdöttünk (pedig jól volt mellre téve több szakember is megnézte) alig akart beindulni a tej, én visszafelé számoltam a hónapokat...Mindezek ellenére 6 hóig csak anyatejes volt a fiam...1 éves koráig szopizott.

Most a lányom 11 hónapos 7 hós koráig csak cicizett, nem is ivott mást addig.

Most sem imádok szoptatni de legalább nem áll görcsbe a gyomrom mikor jön az etetés idő:) úgyhogy mostmár nincs vele gondom, de azért szeretni nem szeretem ez nem jó kifejezés...

Nem vagyunk egyformák:)

2010. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon jó érzés mikor odabújik és tágra nyitja a kis őzike szemeit és szuszog,simogatja a mellemet,gyűri a polómat stb,de már 18 hónapos a drágám és őszintén szólva már kicsit nyűg és már harapdál is 12 fogacskájával.Nem tudom mikor hagyja abba,mert nagyon cicifüggő.Hagyom,majd csak magától elválasztódik,illetve reménykedem,hogy kb 2 évesen eljön ez az idő:)Akkor már megyünk bölcsibe,talán az is közre fog majd játszani ebben.Majd meglátjuk.
2010. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
IMÁDTAM/IMÁDOM:)))A legkisebb 8 hónapos,kizárólag anyatejes:)
2010. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem szerettem,azt hittem nem is fogom aztán rájöttem hogy csak az első 2 hét volt nehéz kevés tej,aluszékonyság a babánál,nem akart enni örültem ha 20 miliket is megeszik..most 5 hetes a babám már egészen másképp gondolkozom,jól megy neki a szopi tejem is van stb...már tényleg egy meghitt szertartás pedig az elején el sem tudtam képzelni milyen lehet az.mostmár csak reménykedem hogy minnél tovább tudom majd szoptatni.
2010. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
IMÁDOK :)
2010. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Most már igen... 4 hósak vagyunk :)))))
2010. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!