Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miben fagyasszátok le a...

Miben fagyasszátok le a felesleges anyatejet?

Figyelt kérdés
Eddig avent via poharakba raktam, de tele van vele már a fél hűtő. Most medela zacskót vettem,de ugyanabban az árban van. Létezik valami olcsóbb?
2010. aug. 16. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Avent pohárka a népszerű
2010. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári kenőcsös tégelyben. Kisebbet veszek az anyatejnek, nagyobbat a főzelékek tárolásához. Olyan 15-30 Ft darabja ezeknek.
2010. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertárban vettem olyan üres tégelyeket, mint amilyenbe a fürdőkrémet is teszik, meg a többi krémet szokták. Úgy kértem, hogy anyatejnek kellene. Van 100ml-s, és 300ml-s. 50Ft volt darabja a nagynak, de úgy tapasztaltam, hogy gyógyszertáranként változik az ára.
2010. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én vettem eldobható műanyagpoharakat (20db 2dl-es), kisterilizáltam chicco folyadékkal, fóliával fedtem le fagyasztáskor.
2010. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tőlem vitte egy anyuka a tejet, én is műanyag pohárba tettem, fóliával lefedve, de panaszkodott, hogy úgy neki nem jó, mert a mikróban hamar felmelegszik a vékony pohár és mindig kifut neki a tej :S Ezért kellett ilyen gyógyszertári tégelyre váltanom.
2010. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Második válaszadó vagyok újra! Mondd meg annak aki viszi a tejet tőled, h nyugodtan rakhatod továbbra is ilyenbe a tejet, mert az anyatejet se forralni, se mikróba melegíteni nem szabad! Ezzel adott a sz@rnak egy pofont, akár ne is adna inkább anyatejet a babájának.
2010. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez még tavaly volt, akkor vitte hónapokon keresztül. És készpénzzel fizetett, nem tb támogatott volt. Én nem szóltam bele...Kérte, hogy inkább tégelybe, így abba adtam.
2010. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

de annyi esze lehetett volna annak a nőnek, hogy vár 5 percet, addig szépen körbeolvad, így szépen kicsúszik a tömb és teszi amibe akarja...

De a mikrós melegítéssel jól tönkretette az értékes anyagait a tejnek, így még a tápszer is többet ér.

2010. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
sima műanyag eldobható pohárban folpackkal legumizva, aztán későb amikor már evett mást is(6 hó után) akkor bébiételes üvegben
2010. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
16:07-nek igaza van, a mikro semlegesíti az anyatejben lévő immunglobulinokat.
2010. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!