Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy fagyasszátok le az...

Hogy fagyasszátok le az anyatejet?

Figyelt kérdés
Hűtőszekrény fagyasztójában is jó? Honnan tudom hány fokos? Nem szeretnék romlott tejet adni a babámnak felengedés után.
2011. aug. 20. 23:41
 1/4 anonim válasza:
igen jó! egyik ismerősöm is ott tárolja, zárható tasakokban aminek ilyen a vége mint a képen. [link]
2011. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fagyasztóban tárolom én is, medela zacskókat vettem.

Nem tudom, hány fokos, de fagyaszt, tehát rossz nem lehet. :)

2011. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

találtam egy ilyet:)

[link]

eszerint csak a medela zacskó megfelelő erre a célra.

2011. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt jól összefoglalják, amit a fagyasztásról tudnod kell.

[link]

A Medela zacskó előnye a legtöbb másikkal szemben az - ami nem is látszik és nem is nagyon mondják -, hogy két vékony műanyagrétegből van. A belső réteg zsírtaszító és nem káros az élelmiszerre, a külső réteg oxigénzáró és feliratozható. Igy képes hosszú ideig megőrizni az anyatej értékes anyagait hűtőszekrényben és fagyasztóban is.

Nagyon fontos, hogy a fagyasztásra szánt anyatejet a lehető leggyorsabban fagyaszd le!

Felolvasztáshoz -bárki bármit is mond - SOHA ne használj mikrohullámú sütőt és soha ne melegíts a tejet 38 fok fölé, mert az értékes immunanyagai megsemmisülnek.

A felolvasztott tejet viszont soha ne fagyaszd vissza!

2011. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!