Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol lehet leadni felesleges...

Hol lehet leadni felesleges anyatejet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 07:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyatej leadó állomáson átveszik, vagy mennek érte! Jó pénzt adnak érte! Érdeklődj olvass utánna neten!
2010. aug. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a védőnőnek, ő pontosan meg tudja mondani, hogy nálatok hol és milyen feltételekkel veszik át az anyatejet. Úgy tudom, bizonyos mennyiség felett még érte is mennek. Tényleg jó pénzt adnak érte.
2010. aug. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, csak annyi vizsgálat kell hozzá, és nem nagyon tudom megoldani a gyerek mellett, és egy kicsit zavar a mellkasröntgen is. Szerintem nem nagyon jó az szoptatás alatt.

Van már egy tejtesónk, de még így is tele van a fagyónk, és sajnálnám kiönteni.

2010. aug. 14. 07:58
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Az én babámnak kellene! Írj privit légyszi :)
2010. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Hová valósi vagy?
2010. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgálatok nélkül adod le az anyatejet? És más elfogadja így tőled? Másnak sokszor a bevizsgált anyatej sem kell, mert ki tudja, hogy anyuka mit eszik otthon! Megcsinálnám a helyedben a vizsgálatokat, 1 órás elfoglaltság az egész!
2010. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Miskolc környéke.

Teljesen egészséges vagyok, előtte megismerkedtünk a tejtesó szüleivel, sokat beszélgettünk, nincs semmi káros szenvedélyem, és odafigyelek mindenre, amire csak kell szoptatás alatt.

Nagyon jó kapcsolat alakult ki, és megbízunk egymásban.

2010. aug. 14. 15:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy felelőtlenség amit csináltok.
2010. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is furcsa, hogy hagyják, hogy itt áruld a bevizsgálatlan tejed...
2010. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát képzeljétek, nem hagyják, mert egyáltalán nem így írtam ki a kérdést, ahogyan most van. Leáltalánosították, úgyhogy megnyugodhattok, senkinek nem fogom "megmérgezni" a gyerekét. Hihetetlen, hogy az ember próbálna segíteni, mert van, aki a fél karját odaadná , hogy anyatejen nevelkedjen a gyerkőce, ha neki nincs.

Ja, és közben érdeklődtem az anyatejgyűjtőben is, valószínű, oda fog menni, úgyhogy még egyszer nyugi.

2010. aug. 14. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!