Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek egy nagyon elhízot...

Szerintetek egy nagyon elhízott gyerekből lehet boldog, nem önbizalomhiányos és kiegyensúlyozott felnőtt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 18:13
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
16:04-es szerintem te vagy életképtelen.
2010. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:

nem olvastam végig minden hozzászólást, de leírom a saját történetemet. mindig is kövér, gombóc kislány voltam. aztán elkezdtem lovakkal foglalkozni 10 éves koromban, minden nap átkerékpároztam a lovardába, segítettem körülöttük. ebben az időben lassan, de biztosan lement rólam pár kiló, feljött pár kiló izom, és még az önbizalmam is több lett, mert több emberrel találkoztam és úgy éreztem, tudok bánni azokkal a fél tonnás állatokkal. csak egy pöccintés a lapockájára és már arrább is állt. nemrég kaptam kutyát, vele naponta 4 órát sétálok (felosztva), ezzel még többet fogytam. többen meg is jegyezték, hogy nagyon jól nézek ki, mit csinálok? mióta megvan a kutyus, az önbizalmam nagyot ugrott, ha ott van velem, bárkivel tudok normálisan beszélni, még fiúkkal is, pedig nálam ez nagy dolog.

másik dolog, hogy én kövéren is elfogadtam magam. engem nem érdekelt, hogy tetszek a fiúknak, nekem az volt a fontos, hogy jól lovagoljak és eredményeket érjek el. mióta úgy vagyok vele, hogy kövéren is szép vagyok, azóta magától mennek le a kilók...

a lényeg: sok mozgás, fogadja el magát, járjon közössége és mutassa meg önmagát (bejött, önmagamat mutatom, a vicces embert, mindenki ezért szeret),akarjon elérni valamit.

2010. jún. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
38%
NEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ez igen alapos, lényegretörő, részletes, mélyen átgondolt véleménynyilvánítás volt. Köszönjük Emese.
2010. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Általában az elhízott emberek boldogabbak mint a vékonyak. A másik 2 dologért ha tesz 1 kicsit, akkor igen :)
2010. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
há később lefogy vagy rátalál a boldogságra(pl.szerelem) akkor tutira. :D
2010. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem hinném, rengeteg szenvedés éri őket az általános és középiskolákban. Középiskolában engem is rengeteg szenvedés ér emiatt, de én fogyókúrázom is (167 cm, 75 kg)
2011. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!