Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek egy nagyon elhízot...

Szerintetek egy nagyon elhízott gyerekből lehet boldog, nem önbizalomhiányos és kiegyensúlyozott felnőtt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 18:13
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nekem is ezek a véleményeim.
2010. jún. 17. 11:38
 22/37 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nekem is vannak olyan ismerőseim akik ilyenek (ducik :S )és szegények nincsenek magukkal megelégedve egyátalán nem szíveen mennek közösségbe sem:S
2010. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Nem lehet sajnos,mivel beteg lesz ha kövér. Az elhízott emberek nem azért önbizalom hiányosak ,mert mások ilyenek velük,hanem mert nincs erejük a változtatásra,de szeretnének mást hibáztatni...Az,hogy kinek milyen az anyagcseréje csak abban játszik szerepet,hogy többet vagy kevesebbet kell mozognia egy egészséges testért-divat nem számít-,ill.,hogy többet v. kevesebbet ehet -e az ember.

Kövérnek nem a média miatt ciki lenni,hanem a tesi egészség miatt,ami kihat a munkára,családra stb.

2010. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon nagy baj. Ha nincs elég önbizalmad akkor nem lesz normális életed. Én is ismerek egy kövér lányt és az anyukáján meg rajtam kívül nincs senkije. Az apja is undorodik töle. De ha van kitartásod és lefogysz jó életed lehet. Persze én könnyen beszélek mer nem vagyok kövér egy kicsit se. De azért sok sikert.
2010. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
Ha vannak barátai, akkor lehet, nagyobb korban már elfogadják, ha kövér, kisebb korban még nem tudják átérezni a másik helyzetét (ezért mondják, hogy kegyetlenek, pedig csak buták). Mindenképpen le kell fogynia, mert minél tovább kövér, annál nagyobb hatása lesz az életére, az önbizalom és az egészség szempontjából is, és mind a kettő nagyon fontos.
2010. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
szerintem én annyira nem vagyok elhízva fiú vagyok 82 kg és 180 cm és jól érezném magamat 110 kg-val is a haverjaim cukkolnak, hogy kövér vagyok de nem azért, hogy zavarjon hanem csak úgy és nincsen ezzel szerintem semmi baj...
2010. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
Szerintem egy nagyon elhizott gyerek siman lehet boldog felnott! Az egyik osztalytarsam nagyonnagyon kover(lany) , es meg kosarazni is jar...tele van onbizalommal, es ahanyszor emlegeti h nagyon kover mi megmondjuk neki, h nem a kulso teszi az embert olyanna amilyen. Mi befogadtuk ot ugy amilyen es kedve;ljuk mert kellemes szzemely! Meg a magyarsagtortenelem tanar is szivatta azzal h h tud szaladni a sok hajatol...h el sem tudja kepzelni ot szaladni, de ora vegen oda mnetunk hozza es azt mondtuk h aznilyen vadbarmokra ne figyeljen, es nagtyon is jol erzi magat!
2010. jún. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Ez csak kifelé látszódhat úgy, hogy ezek az emberek kiegyensúlyozottak,elégedettek, nyugodtak, vagy akár boldogok!!!

Belül azonban igenis bántja őket hogy ők nem olyanok mint a többiek, megbélyegzik csak azért mert kövér (és rengeteg negatív előítélet is társul hozzá), nem tudnak úgy öltözködni, mozogni mint egy sovány ember, és még folytathatnám...

2010. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
36%
felejtsd el dagadt vagy és életképtelen
2010. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Egyébként kedves utolsó, nem én vagyok kövér, hanem az unokatesóm, és csak miatta aggódtam, mert a szüleit nem érdekli, hogy ilyen. Pedig az orvosuk is mondta nekik, hogy ez így nem lesz jó, mert később komoly baja is lehet.
2010. jún. 21. 10:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!