Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek egy nagyon elhízot...

Szerintetek egy nagyon elhízott gyerekből lehet boldog, nem önbizalomhiányos és kiegyensúlyozott felnőtt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 18:13
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
51%

07:15 - mi az, hogy a másságot?

A kövérség nem másságot takar, hanem gyengeséget, hogy valaki nem képes megállni, hogy ne zabáljon. És szerintem ez iszonyatosan gáz.

Én elfogadom a kövér embereket, de nem tudok velük kapcsolatot kialakítani. Van egy lány, akivel néha összefutunk kutyasétáltatás közben, és nem szeretek vele sétálni, mert úgy totyog, mint egy pingvin, megáll, kifullad. Egyszerűen az ő életük sokkal lomhább.

2010. jún. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
70%

Kedves utolsó!


Szerintem a te válaszod iszonyatosan gáz. Az ilyeek miatt nem lesznek kiegyensúlyozottak a túlsúlyosak. Gondolom te tökéletes vagy és nincs semmi gyengeséged. Hozzátenném, nem mindenki azért hízik meg mert nem bírja megállni a zabálást. És még ha így is van, mi számít zabálásnak. A barátnőm egy szál bél, és többet eszik mint én. Én meg hízok az 1200 kalóriás diétán is, pedig semmi egészségügyi gondom nincs, mert kivizsgálták. Egyszerűen ilyen az anyagcserém.

2010. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Nem lehet belőle nagy valószínűséggel kiegyensúlyozott, a gyerekkori megaláztatások el fogják kísérni. De ez az esetek nagy többségében a szülő hibája. Hol volt a szülő, amikor a gyerek NAGYON elhízott?? Odafigyelt rá, vitte sportolni, orvoshoz esetleg? Egy gyerek magától nem nagyon elhízott, csak ha rossz példa van előtte, vagy beteg.
2010. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
31%

Sziasztok!!

Szerintem igen lehet!!! En is nagyon dagi voltam egeszen baba koromtol kezdve.4 es fel kiloval szulettem 1 evesen 20 kilo voltam...es utana maradtak is ezek az aranyok egeszen 12 eves koromig,akkor elkezdtem dietazni (nem drasztikusan, csak betartottam,hogy napi 5x ettem) es a tv-zes helyett inkabb lementem a kutyammal setalni.Persze aztan 14 evesen en is atestem a lo tuloldalara es 176 centimhez lettem 53 kilo...Ez rosszabb volt,mint mikor dagi voltam...Azota 21 eves vagyok 180 centi magas es 63 kilo teljesen egeszseges onkeppel. Egy onbizalommal teli lany :)

2010. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

[link]


kapcsolódó cikk...:(

2010. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:

Ez csak a gyerek akaratán múlik. Én 8 éves korom óta elhízott vagyok, sokan csúfoltak is ezért, de rájöttem, hogy ha nem foglalkozok vele, sőt én is csak röhögök rajta akkor egy idő után nem érdeklik és Ő is csak jót nevet. Ha fiú akkor ajánlom, hogy kezdjen el gyúrni. Lefogyni nehéz, de egy nagy embertől sokan félnek és inkább barátkoznak velük,mintsem, hogy ellenségek legyenek. Ez személyes tapasztalat...viszonylag kiegyensúlyozott vagyok és önbizalomban sincs hiány ;)


Közvetett tapasztalat: az iskolában van egy 185 centi magas gyerek és állítások szerint 150kg felett mozog. A teste ellenére ő az egyik legjobb arc,mindenki szereti és ő sem önbizalomhiányos.


Sok sikert a gyereknek


19/F

2010. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
igen, a fiúknál így van, ezt eddig is tudtuk hogy nekik könnyebb elfogadtattniuk magukat ha kövérek, de a lányokat ált kiközösítik...
2010. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
2010. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Crepkey válasza:

Általánosságban igaz, hogy nehezebb a boldogságát megtalálnia ebben a média által agy-mosott világban. De nekem van egy barátom, aki 150 kg-os és imádják a csajok, és boldog.

A lényeg a lehengerlő kisugárzás, ami a dagadtabb embereknek sűrűbben meg van, hiszen általában jó a humoruk! ;)

2010. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim válasza:

Szerintem lehet Belőle boldog, kiegyensúlyozott felnőtt, még az ellenkező nemnél is lehet sikere, de csak akkor, ha Ő azt, hogy túlsúlyos, nem negatívumként fogja fel. Emellett pedig fontos, hogy az illető elégedett legyen magával, ne akarjon megváltozni, érezze jól magát a bőrében. Nem árt, ha tud érvényesülni, és esetleg a társadalom kritikus szemével, ítélkezésével illetve elvárásaival szemben egy másik, pozitív dologgal tudja kompenzálni a túlsúlyát. Ha Ő nem tragédiának állítja be az elhízást, akkor a környezete sem annak fogja. Mindebben a személyiség milyensége a meghatározó.

Viszont hozzátenném, hogy egészségügyi szempontból nem javasolt a túlzott elhízás...és talán ez a legfontosabb!! Sok sikert a továbbiakban, akárhogy is lesz!! : ))

2010. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!