Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet belőle egy kiegyensúlyoz...

Lehet belőle egy kiegyensúlyozott felnőtt?

Figyelt kérdés

A testvérem felesége,hogy is mondjam,picit lökött nőcske. Gyakran vannak hangulatválozásai. Van egy 7éves kislányuk,aki gyakran áldozata ennek. Nem kell megijedni,nincs komoly gond a nővel,mert nem bántja a gyereket csak gyakran kiabál vele,meg szerintem többet kellene játszania,beszélgetnie vele.

De azért nagyon sokat vannak együtt,nem is ez a baj,hanem az,ha együtt vannak,igazából akkor sincsenek együtt,mert a testvérem felesége vagy gépez,vagy telefonál,vagy a barátnőivel cseveg.Szóval értitek? Lelkiekben kellene többet törödnie vele,szerintem.

Én elbeszélgettem a nővel,elmondtam a véleményemet és azt mondta,hogy igazam van,változni fog.

Az lenne a kérdésem,ha most teljes fordulatot vesz és tényleg megváltozik akkor a gyerek egy egészséges felnőtté válik? Vagy így sincs olyan nagy baj csak én kerítek neki nagy feneket?


2009. júl. 20. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
Ha a kislány egészségesen fejlődik akkor nincs baj. A testvéred mennyit törődik vele? Egy hétéves egyébként már elég nagy ahhoz, hogy ne anyun lógjon, hanem egyedül vagy a barátaival játszon. Már nem kell állandóan fedlügyelni. A családi anyus apus programok fontosak, meg a meghitt beszélgetések. S ha van idő akkor jó, ha van aki leül kártyázni, társasozni vele. Akár te is. Messziről nehéz mehmondani, hogy a kiabálása az anyukának sok-e, vagy csak neked tűnik úgy. A gyerekek egész jól viselik a szülők egyéniségét,ilyennek ismerik, szeretik, s ha a fejlődése nincs veszélyeztetve akkor ez van. Az élet nem habos torta.
2009. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!