Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek egy nagyon elhízot...

Szerintetek egy nagyon elhízott gyerekből lehet boldog, nem önbizalomhiányos és kiegyensúlyozott felnőtt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 18:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
Hát kevés erre az esély, de ha még időben észbekap...
2010. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
67%
Ha lefogy,miért ne?
2010. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%
Nem, egész életre kihat,főleg ha lány, tapasztalat... Senki se feledi ha általánosba sokat piszkálják vmi miatt. Gyerekkorban így nehéz fogyózni is, nyilvánosan nem szívesen mozog mert akkor megbámulják, kinevetik, kigúnyolják (a gyerekek nagyon kegyetlenek tudnak lenni), otthon meg egyébként se mozog mert ezt látja,nem véletlenül lett nagyon kövér (kövér gyereknek ált a szülei is kövérek). Gyereknél meg óvatosan lehet diétáztatni mert még fejlődésben van. Könnyen lelki sérült lehet az ilyen gyerekekből.
2010. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nem. Nagyon kevés az esély arra hogy ugyanolyan életet éljen mint a vele egykorú soványabb társai. Nehezebben lesznek barátai, nehezebben találja meg szerelmét. Persze lehet boldog ő is csak sokkal nehezebben jut el odáig.
2010. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
87%

A kiváltó ok a kérdés, hogy az megszűnik e... Ha valaki ennyire nem ad magára, tehát a tiszteletet saját maga felé nem adja meg, akkor ott annak valami oka van.

Ha még nincs serdülőkorban, akkor gyorsan csinálni kell valamit, mert ott majd olyan pofonokat és visszautasításokat fog kapni, amik maradandóak

2010. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
Engem már nagyon sokan megbántottak, mindig csak visszautasításokat kaptam,piszkáltak, nem mertem kimenni az utcára sem, még a legnagyobb melegbe sem.. de lefogytam 15kg-ot és már van 1 kapcsolatom is de ami régen történt soha nem felejtem el 17L
2010. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
A kövér lányokat ált kiközösítik (kivéve ha úgy is szép, de ez ritkább) , a kövér fiúkat nem annyira. Attól függ h mennyire szeretik a szülei,és h viszonyul magához, mennyire zavarja, mert ha még szomorú is akkor még valószínűbb h nem barátkoznak vele. Ha vki gyerekkorban így szocializálódik,akkor nehéz változtatni, de lehet lásd Schorbert Norbi.
2010. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet. A gyerekek a leg kegyetlenebbek. Már az óvodában letörik az önbizalmát. Én is így voltam. Csak akkor éreztem jól magam mikor lefogytam, de most két gyerek után megint utálom a testem. :o(
2010. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
60%

Hogy mindegyikből nem az biztos,de akadnak kivételek.Itt van Pl a húgom.Kövér volt amikor megszületett,kövér kisgyermek,tini volt,és most 100 kg-os felnőtt.(23 éves)Előfordult az oviban,hogy csúfolták,de a suliban nem.Most is az ált.iskolás osztálytársai a barátai,naponta találkoznak,vagy beszélnek.

Alig tudja lerázni a pasikat,több párkapcsolata volt,és mindnek Ő vetett véget.Most a neten ismerkedik,látatlanban...,mégis összejön neki.Jelenleg is egy ilyen pasival jár...

Csinosan öltözik,barátságos,távol áll tőle az önbizalomhiány!

A gyerekek gonoszak kijelentésre,meg az a véleményem,hogy egy gyereket is lehet úgy nevelni,hogy ne csúfoljon senkit!!

Én az enyémeket így nevelem,ezt ugyan olyan fontosnak tartom megtanítani,mint például azt,hogy köszönni kell.

Bár én liberális beállítottságú vagyok,elfogadom a másságot,nekem nagyon nagy csalódás lenne,ha a gyermekeim nem ezt tennék.

Sok szülő nem tartja ezt fontosnak,na az ő gyermekeik teszik tönkre más gyermekek életét.Ez azért komoly dolog!

2010. jún. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
84%

Egy gyerek ne legyen nagyon elhízott! Miért nem lehet erre odafigyelni? Mit eszik, amitől meghízott?

És az a legkevesebb, hogy csúfolni fogják, de már gyerekként kikészül a szíve és az izületei.

Amúgy szerintem sem lesz kiegyensúlyozott, rajtam csak 4-5 kg felesleg volt kiskamasz koromban és életem legrosszabb időszaka volt emiatt.

2010. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!