Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ugy erzem csodot mondtam,...

Ugy erzem csodot mondtam, mint anya. Tanacsolnatok vmit?

Figyelt kérdés

Lanyom lassan 3 eves, testvere nincs, egesz nap velem van( rokonok tavol, oviba nem jar) Itthon egy kisangyal, hallgat, jo gyerek. Viszont ha mennunk kell vhova, teljesen megvaltozik.

A mai nap: Be kellett mennem a varosba befizetni vmit es a piacra. O masok szatyraba turkalt, a penztarsambol kiboritotta a penzt, a piacon ide-oda rohangalt, megrugott egy bacsit stb Hazaerven 10 percet a lepcson ultem, h lenyugodjak es ne ussem meg.

Egyszer egy heten jaratni akarom napkozis foglalkozasra, ahol masodszor voltunk. Amit ott is muvelt, hat az katasztrofa volt! Az osszes vele egykoru gyerek szepen elvan, o ki-be rohangalt, hangoskodott. A pofamrol egett a bor. En csinalnek vmit rosszul? A dackorszak nala abbol all, hogy itthon jo gyerek, viszont ha valahol vagyunk olyan mintha le akarna engem jaratni.

Teljesen kivagyok.


2011. okt. 20. 18:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Utlosonak: azert nem jar oviba, mert itt (kulfold) mas rendszer van, talan ha jovore felveszik. A maganovira meg nincs keret
2011. okt. 24. 14:44
 12/12 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hol vagytok ?


Írtak jókat, de még annyi jut eszembe, hogy lehet nem viszed ki eleget gyerekek közé. Minél többet viszed, annál hamarabb megszokja a kinti szocializálódást. Nem kell félned, a cirkuszoktól, rosszalkodásoktól. Legyél felkészülve. Már indulás előtt is szólhatsz neki, hogy ügyes okos legyen. Aztán mikor történik a dolog, rögtön reagálni, szólni szigorúan, hogy ezt nem szabad, mert másnak fáj, mert elrontod stb. Ne aranyoskodva magyarázz neki, hanem komolyan. Sok esetben a kicsik még nem annyira figyelnek a szóra, de a hangsúlyt megérzik, az alapján értenek.

Vidd ki társaságba, gyakorolja, szokja, fejlődjön.

2011. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!